Rozenek i marka Tiffi razem w szczytnym celu. Kupując puchową kurtkę gwiazdy pomożesz innym kobietom

Małgorzata Rozenek-Majdan ogłosiła na swoim Instagramie nową akcję, która łączy modę z chęcią pomocy innym kobietom. Puchowa kurtka gwiazdy jest nie tylko modna, ale może spełnić ważną rolę!

Od jakiegoś czasu znany jest nam już fakt, że Małgorzata Rozenek planuje otworzyć fundację pomagającą w walce z kobiecą niepłodnością. W bardzo odważnym wywiadzie dla TVN wyznała, że sama zmaga się z tym problemem, sięgając po in vitro, które niestety już dwa razy zakończyło się niepowodzeniem. Gwiazda więc doskonale rozumie inne kobiety i chce im pomóc. Niedawno wydała także książkę In vitro. Rozmowy intymne, która cieszy się dużą popularnością. Planuje również nakręcić film dokumentalny traktujący o tym problemie. 

 

Pierwsza akcja, która ma związek z fundacją Rozenek, to współpraca z marką Tiffi, dla której Małgosia zaprojektowała dwie puchowe kurtki - czarną i czerwoną. Gwiazda oznajmiła, że każde 100 zł z zakupionego modelu przeznaczone będzie na rzecz fundacji. Pierwszym celem Rozenek jest udostępnienie bezpłatnych badań AMH, ukazujących poziom rezerwy jajnikowej kobiety. Nam bardzo podoba się ten pomysł! Łączy przyjemne z pożytecznym! Jeśli więc szukasz nowej kurtki na ten sezon, to może się skusisz?

Puchowe kurtki - must have sezonu! 

Puchowa kurtka to element garderoby, bez którego nie wyobrażamy sobie jesiennego i zimowego sezonu. Wybór modeli jest ogromny! Możemy zdecydować się na modele klasyczne, krótkie sięgające do bioder albo postawić na cieplejsze i dłuższe fasony. Małgorzata Rozenek jest fanką kurtek w zdecydowanych i mocnych kolorach, ale w jej szafie nie zabrakło także modeli w takich kolorach jak czarny, biały czy beżowy. Hitem ostatnich sezonów są także puchowe kurtki w kolorze butelkowej zieleni albo żółte. Dobrym wyborem będą też modele pastelowe w odcieniu jasnego różu lub baby blue. 

A fason? Wszystko zależy od figury. Obecnie modne są masywne kurtki oversize, ale będą dobrze wyglądać tylko na szczupłych osobach. Jeśli narzekasz na szerokie biodra, zdecyduj się na model sięgający do bioder. Masz kilka zbędnych kilogramów wokół brzucha? Wybierz kurkę z większym pikowaniem i z miękkiego materiału. Oprócz tego możesz też postawić na modele długie, które często są wiązane w pasie. Pięknie zaznaczają talię! 

Sprawdź: Modne, czerwone kurtki z kieszeniami!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.