Czarne torebki w małym i dużym formacie. Małgorzata Socha wybrała najmodniejszy model sezonu. Znaleźliśmy podobne!

Czarna torebka to absolutna klasyka w damskiej szafie. Pasuje do wszystkiego i jest elegancka. Szukasz odpowiedniego modelu dla siebie? Mamy kilka ciekawych propozycji!

Czarne torebki trafiają w gusta zarówno fanek klasyki, jak i miłośniczek wyjątkowych torebek. Ich główną zaletą jest to, że łatwo dopasowują się do większości stylizacji i zawsze stanowią ich idealne uzupełnienie. Stanowczo warto mieć czarną torebkę w swojej kolekcji. Dlatego wybraliśmy parę stylowych modeli, które z pewnością są godne uwagi! 

Małe, czarne torebki na wiele okazji

Małe czarne torebkiMałe czarne torebki / fot. Instagram (Małgorzata Socha), mat. partnerów

Od dłuższego czasu bardzo modne są małe czarne torebki, które stały się elementem stylizacji na co dzień, jaki i na specjalne okazje. Małgorzata Socha wybrała jeden z najmodniejszych modeli, czyli małą torebkę listonoszkę na grubszym, zdobionym pasku. Sama torebka ma półokrągły kształt. To obecnie hit sezonu. Oprócz tego możesz zdecydować się na model okrągły albo na klasyczny, mały kuferek. Torebka może być też zdobiona lub gładka i klasyczna. Dobrym wyborem będą także modele z koronkowym motywem. 

Większe czarne torebki na co dzień 

Duże czarne torebkiDuże czarne torebki / fot. Instagram (Karolina Szostak), mat. partnerów

A może potrzebujesz torebki, która pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy w trakcie dania? Zainwestuj więc z pakowną torebkę typu shopper albo w większy i elegancki kuferek, który sprawdzi się również w stylizacji do pracy czy na inne oficjalne wyjścia. Bardzo modne są także czarne torebki-worki w najróżniejszych fasonach. Karolina Szostak wybrała właśnie taki model w dużym formacie. Torebki-worki często ozdobione są frędzlami lub ćwiekami. Będą idealne do stylizacji na co dzień. Stanowią dobrą inwestycję na wiele sezonów! 

Więcej stylowych czarnych torebek o różnych fasonach znajdziesz w naszym przeglądzie poniżej! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.