Katarzyna Cichopek wybrała kurtkę GUESS, a ty? Mamy dużo ciekawych modeli z różnych sklepów sieciowych!

Kurtka jeansowa na lato! Zobaczcie modele znanych sklepów sieciowych. Katarzyna Cichopek wybrała kurtkę marki Guess, może wam też spodobają się podobne modele?

Kolaż, kurtka jeansowa/Materiały partneraKolaż, kurtka jeansowa/Materiały partnera www.instagram.com/katarzynacichopek/

Jeans to ponadczasowy materiał, który od lat nie wychodzi z mody. W tym sezonie najchętniej nosimy go w postaci kurtek jeansowych, które są klasyczne i świetnie odnajdą się w każdym zestawie, niezależnie od tego, czy założymy je do delikatnej, zwiewnej sukienki, czy eleganckich spodni. Kurtki jeansowe to najmodniejsze okrycie wierzchnie, którego nie powinnyście pozbywać się z szafy, a jeśli jeszcze ich nie macie, koniecznie zerknijcie poniżej. Znajdziecie tam bardzo modne kurtki jeansowe, na które warto zwrócić uwagę. Wszystkie modele pochodzą od znanych marek, tak samo jak kurtka, którą ma na sobie Katarzyna Cichopek. Aktorka w tym sezonie wybrała dla siebie jeansową kurtkę marki Guess. Może i was zachwycą podobne modele?

Tego typu okrycie idealnie sprawdzi się nie tylko latem, ale i jesienią. Warto w nią zainwestować, w końcu posłuży wam przez lata!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.