Szukasz sukienki na wesele? Siwiec tę w piękne hafty kupiła w ASOS. Niemal identyczna przeceniona o... 60%

Idealna sukienka na lato? Nam przypadły do gustu haftowane modele, szczególnie ten, który ma Natalia Siwiec! To też świetne sukienki na wesele.

Haftowane zdobienia

Szukacie idealnej sukienki na wesele albo po prostu sukienki na lato? Proponujemy wam, żebyście zainspirowały się wyborem Natalii Siwiec. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, gdzie Natalia ma na sobie cudowną, delikatną sukienkę ze sklepu internetowego ASOS. Ten zwiewny model wykonany z lekkiej siateczki zdobiony jest haftowanymi kwiatami. Jeżeli wy też tego lata szukacie tak prześlicznej kreacji, koniecznie zobaczcie, co dla was mamy. Poniżej znajdziecie podobne modele do tego, który ma na sobie modelka (również ze sklepu internetowego ASOS). Wszystkie te sukienki są zdobione haftowanymi wzorami, które w tym sezonie podbiły serca kobiet.  Dodadzą bardzo subtelnego i dziewczęcego wyglądu każdej stylizacji.

Kolaż, haftowane sukienki/Materiały partneraKolaż, haftowane sukienki/Materiały partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Sukienki z falbanami

Jeżeli szukacie innych fasonów sukienek, może spodobają się wam te zdobione finezyjnymi falbanami? Tym razem Natalia Siwiec założyła piękną, zwiewną sukienkę z falbankami. Poniżej znajdziecie bardzo podobne modele. Falbany również dodadzą wam dużo wdzięku i subtelnego wyglądu, tak samo jak hafty. W tym sezonie warto wybrać modele sukienek, które mają te dwa ciekawe zdobienia. W szafie każdej z nas znajdzie się wolne miejsce na tak prześliczne sukienki, które wykorzystacie przy wielu okazjach.

Kolaż, sukienki z falbanami/Materiały partneraKolaż, sukienki z falbanami/Materiały partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Poniżej więcej produktów 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.