Edyta Herbuś uwielbia kosmetyki luksusowych firm, ale jej serce skradła także ta polska marka! Ceny? Bardzo przystępne

Edyta Herbuś uwielbia podkreślać swoją urodę ekskluzywnymi kosmetykami, a ciało pielęgnuje produktami równie dobrej polskiej marki!

Herbuś przez wielu podziwiana jest za talent oraz za urodę. Aktorka doskonale wie, jak sprawić, by zawsze wyglądać dobrze i często przyznaje się do sięgania po kosmetyki z górnych półek. W jej kosmetyczce królują przede wszystkim te dwie marki, o których marzy każda kobieta.

Lancome 

Edyta Herbuś - LancomeEdyta Herbuś - Lancome / fot. instagram.com/edytaherbus/ materiały partnerów

Edyta wiele razy zdradzała swoim fanom, że bardzo lubi produkty marki Lancome zarówno kosmetyki do makijażu, jak i te pielęgnacyjne. Na Instagramie gwiazdy fanki gorliwie wypytywały o nazwę pomadki, której często używa. W odpowiedzi otrzymały Lancome Rose 378. Herbuś uwielbia usta w mocnej kolorystyce, która podkreśla ich kształt. 

Dior 

Edyta Herbuś - DiorEdyta Herbuś - Dior / fot. instagram.com/edytaherbus/ materiały partnerów

Wśród luksusowych kosmetyków lubianych przez Edytę Herbuś znajdziemy także cenioną na całym świecie markę Dior. Edyta często wykorzystuje kosmetyki tej firmy w swoim makijażu i jak sama twierdzi - każdej kobiecie należy się odrobina luksusu. Szczerze poleca tę markę swoim fankom. Tutaj po raz kolejny mocna kolorystyka odgrywa główną rolę. 

Body Boom 

instagram.com/edytaherbus/instagram.com/edytaherbus/ / fot. instagram.com/edytaherbus/ materiały partnerów

Ostatnio Edyta Herbuś zdradziła także, że jej nowe wiosenne odkrycie stanowi polska marka kosmetyków naturalnych Body Boom. Gwiazda szczególnie upodobała sobie peeling kawowy z kokosem i miętą. Trzeba przyznać, że na punkcie tej marki szaleje już coraz więcej gwiazd. 

Więcej kosmetyków w stylu Edyty Herbuś znajdziesz w przeglądzie poniżej: 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.