3 najmodniejsze modele spódnic na wiosnę. Mają wielki atut. Optycznie wyszczuplają! Nasz faworyt to fason nr 1

PJ
12.03.2018 09:00
Kolaż, spódnice na wiosnę/Materiały partnera

Kolaż, spódnice na wiosnę/Materiały partnera (WBF/www.instagram.com/aniawendzikowska)

Przyjrzałyśmy się nadchodzącym, wiosennym trendom i nie mogło w nich zabraknąć spódnic! Znalazłyśmy dla was trzy faosny, które będą modne na wiosnę 2018, a co najlepsze? Dodatkowo was wyszczuplą!

Spódniczka mini

Nie wszystkie z was przekonane są do krótkich spódniczek zwanych "mini". Nic w tym dziwnego! Nie każda kobieta lubi odsłaniać swoje nogi, ale w tym sezonie to własnie spódniczki mini zawróciły nam w głowach. Spójrzcie tylko na zdjęcie Anny Wendzikowskiej. Dziennikarka w swojej spódniczce wygląda oszałamiająco. Taki model wyeksponuje, a dodatkowo też wydłuży wasze nogi sprawiając, że optycznie będziecie szczuplejsze.

Kolaż, spódniczka mini/Materiały partneraKolaż, spódniczka mini/Materiały partnera www.instagram.com/aniawendzikowska

Spódnica ołówkowa

Ten element garderoby towarzyszy nam od lat, a w tym roku będzie jednym z najgorętszych trendów w modzie! Nie ma chyba bardziej kobiecego fasonu od ołówkowego, który pięknie zaznaczy waszą sylwetkę. Spódnice ołówkowe są klasycznym wyborem, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Można z nimi tworzyć naprawdę świetne stylizacje. Anna Dereszowska wiedziała, jak wystylizować swoją skórzaną spódnicę, tak żeby zachwycić swoim ubiorem innych! Największym atutem tych spódnic jest optyczne wyszczuplenie sylwetki, pamiętajcie tylko, żebyście dobrały odpowiednią długość do swojego wzrostu!

Kolaż, spódnica ołówkowa/Materiały partneraKolaż, spódnica ołówkowa/Materiały partnera WBF

Spódnica plisowana

To model, który najbardziej kojarzy nam się z wiosną! Plisy od dawna są modne i świetnie będą wyglądały w streetowych stylizacjach, jak i tych bardziej eleganckich. Jej dużym atutem jest to, że idealnie ukryje nadprogramowe centymetry, szczególnie mało lubiany przez kobiety brzuszek. Wśród gwiazd największą fanką tego modelu spódnic jest zdecydowanie Kinga Rusin! Prezenterka w plisach wygląda bardzo dziewczęco i subtelnie, może i wam się spodobają takie spódnice?

Kolaż, plisowane spódnice/Materiały partneraKolaż, plisowane spódnice/Materiały partnera www.instagram.com/kingarusin/

Poniżej więcej produktów