Kinga Rusin stawia na wzory! Ma 3 ulubione. Tak się składa, że to hity sezonu. Nasz faworyt? Zdecydowanie ostatni

Te wzory wciąż zachwycają! Spójrzcie na sukienki w paski, grochy i kwiaty, w stylu Kingi Rusin.

Paski

To właśnie ten wzór jest jednym z głównych trendów na rok 2018! W sklepach już możemy zauważyć mnóstwo ubrań w paski, a szczególną uwagę przykuwają cudowne, wiosenne sukienki. Kinga Rusin na Charytatywnym Balu Dziennikarzy pojawiła się w pięknej, długiej sukni w kolorze czarnym z paskami. Jak widzicie, ten wzór nawet w tak eleganckiej odsłonie potrafi zachwycić! 

Kolaż, sukienki w paski/Materiały partneraKolaż, sukienki w paski/Materiały partnera WBF

Grochy 

Prócz pasków, prezenterka uwielbia też inne wzory. Spójrzcie tylko na jej zwiewną suknie w grochy. Ten ponadczasowy deseń nadal zachwyca i idealnie pasuje do wielu kreacji. Śmiało możecie nosić sukienki w grochy bądź drobne kropki, w których będziecie wyglądały bardzo dziewczęco. 

Kolaż, sukienki w grochy/Materiały partneraKolaż, sukienki w grochy/Materiały partnera www.instagram.com/kingarusin

Kwiaty

Chyba nie znamy bardziej kobiecego wzoru od kwiatów. Obecnie znajdziecie je na wszystkich elementach ubioru, bluzkach, swetrach, spodniach, a w szczególności na sukienkach, w których będziecie prezentowały się bardzo subtelnie. To nasz ulubiony motyw! Jest niezwykle twarzowy, a do tego pięknie rozświetla całą twarz. Kobietom pięknie w kwiatach, warto więc zdecydować się na przynajmniej jedną sukienkę w ten wzór.

Kolaż, sukienki w kwiaty/Materiały partneraKolaż, sukienki w kwiaty/Materiały partnera www.instagram.com/kingarusin

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.