Meghan Markle pokochała te śniegowce! Nic dziwnego, że stały się hitem. Są ciepłe i naprawdę ładne

PJ
30.01.2018 09:00
Kolaż/materiały partnera, EN

Kolaż/materiały partnera, EN (Splash News)

Buty idealne na zimę? To zdecydowanie śniegowce! Te w stylu Meghan Markle już podbiły serca wielu kobiet na świecie, może i wam przypadną do gustu?

Od niedawna możemy zauważyć, że wiele kobiet na świecie zaczyna wzorować się na stylu Meghan Markle. Nam również podoba się to, co przyszła księżna nosi. Swoją uwagę skupiłyśmy na idealnym, zimowym obuwiu. Śniegowce, które od kilku sezonów nosi Meghan powoli stają się dużym hitem! Mają pikowaną, materiałową cholewkę i są idealnym fasonem na obecnie panującą na dworze pogodę. Pomyślcie o takim obuwiu na zimę, które możecie swobodnie nosić na co dzień, łącząc z pikowaną kurtką i jeansami

Kolaż/Materiały partnera/ fot. ENKolaż/Materiały partnera/ fot. EN Splash News

Wśród polskich gwiazd również możemy zauważyć buty typu śniegowce. To idealne obuwie na zimowy sezon, są wygodne, a przede wszystkim przystosowane do śniegu. Spójrzcie na buty Pauliny Sykut, która, tak jak Meghan nosi je do czarnej kurtki i jeansów. W takim obuwiu zima wam niestraszna! 

Zobacz: Śniegowce w rozmiarze 36 na wyprzedaży!

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna

Proponujemy, żebyście zwróciły też uwagę na buty w stylu Małgorzaty Rozenek. Takie śniegowce są odpowiednie na zimę w mieście! Dobrze zaimpregnowane przetrwają każdą pogodę, a do tego świetnie wyglądają z długim, szarym płaszczem. Może warto, żebyście w tym sezonie pomyślały o takich butach?

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera WBF

Poniżej więcej propozycji 

Więcej o: