Wieniawa z raperem, a Rozbicki? Poznał bliżej córkę Demi Moore i Bruce'a Willisa! "Miałem odwagę...."

Nikodem Rozbicki od stycznia przebywa w USA, gdzie uczy się w jednej z najlepszych szkół aktorskich. Ostatnio odniósł niemały sukces - zagrał w filmie z córką Bruce'a Willisa i Demi Moore!

Nikodem Rozbicki rok temu pojechał na kilkutygodniowe warsztaty aktorskie do Paryża. Towarzyszyła mu wówczas jeszcze wtedy dziewczyna - Julia Wieniawa. Okazało się, że wśród młodych adeptów sztuki aktorskiej z całego świata, to właśnie aktor z Polski jest najlepszy - Rozbicki wygrał wówczas roczne stypendium w szkole aktorskiej Lee Strasberga w USA - jednej z najlepszych szkół artystycznych, kształcących aktorów na świecie. Jak się okazuje, dobrze mu idzie, a ostatnio udało mu się odnieść niemały sukces.

Zobacz wideo Faustyna z Genzie w roli Kena widziałaby... Nikodema Rozbickiego? "Nie wiem, czy byłoby mu tak dobrze w blondzie"

Nikodem Rozbicki zrobi karierę w USA? Zagrał w filmie z córką Bruce'a Willisa i Demi Moore

Nikodem Rozbicki zdaje się świetnie sobie radzić na obczyźnie. W swoich mediach społecznościowych co i rusz publikuje zdjęcia z USA. Na jego Instagramie możemy podejrzeć nie tylko kadry z sesji zdjęciowych, zwiedzania czy imprez. Ostatnio polski aktor pochwalił się niemałym osiągnięciem - zagrał w filmie z córką Bruce'a Willisa i Demi Moore - Scout LaRue Willis.

Moja podróż do Los Angeles przyniosła mi wiele wspaniałych przygód. Zwieńczeniem tego pierwszego etapu był film, do którego właśnie zakończyliśmy zdjęcia. Jestem wdzięczny, że miałem odwagę tu przyjechać i że spotkałem na swojej drodze tak wspaniałych i utalentowanych ludzi. Wielkie brawa dla całego zespołu! Kocham was ludzie

- czytamy w najnowszym wpisie wyraźnie wzruszonego i dumnego z siebie Rozbickiego.

 

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa rozstali się. Już ma nowego chłopaka?

O rozstaniu Rozbickiego i Wieniawy huczało. Aktorka poinformowała o tym podczas jednego z wywiadów z Gali Plejady. 22 czerwca na jej TikToku pojawiło się nagranie, na którym leży wtulona w poduszkę, a w tle leci piosenka Sabriny Carpenter - "Please Please Please" - ang. "Proszę Proszę Proszę". Słychać wówczas taki fragment: "Heartbreak is one thing, my ego's another. I beg you, don't embarrass me, motherf***r [ang. Złamane serce to jedno, moje ego to drugie. Błagam cię, nie zawstydzaj mnie, sku******u]". Można było zatem podejrzewać, że to ukryta wiadomość Wieniawy do Rozbickiego. W mediach za to mówiło się, że to właśnie przez wyjazd Rozbickiego do USA dolszło do rozstania. Ostatnio przyłapano ją na randce. Wygląda więc na to, że Julia już nie rozpacza po dawnej miłości. Przyłapano ją na mieście w towarzystwie znanego rapera, który nie szczędził jej czułości. Zarówno ona, jak i Rozbicki skupili się na swoich karierach.

Nikodem Rozbicki ma szansę na międzynarodową karierę?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.