Agata Duda w Pekinie. Stylista: Wzięła sobie do serca uwagi [PLOTEK EXCLUSIVE]

Stylizacje Agaty Dudy najczęściej budzą skrajne emocje, ale tym razem doceniono jej starania. Głos zabrał modowy ekspert.

Agata Duda przywiązuje dużą wagę do tego, jak wygląda. Prezydentowa starannie dobiera stylizacje i stara się ubierać stosownie do okazji. Ostatnio towarzyszyła Andrzejowi Dudzie w ceremonii wręczenia odznaczeń państwowych w Ambasadzie Polski w Pekinie.

Zobacz wideo Andrzej Duda z żoną przed wylotem z Kanady. Pierwsza dama zaskoczyła stylizacją

Agata Duda w Pekinie. Ekspert ocenił tę stylizację

Na tę okazję Agata Duda założyła klasyczny garnitur w oryginalnym kolorze morskim. Postanowiliśmy zapytać eksperta, co sądzi o jej stylizacji. Okazało się, że jego zdaniem, żona głowy państwa prezentowała się znakomicie.

Agata Duda po raz kolejny zachwyciła stylizacją. Zdaje się, że pierwsza dama wzięła sobie do serca uwagi dotyczące krojów i fasonów. Luźny, nonszalancki garnitur w nieoczywistym turkusowo-zielonym kolorze prezentował się doskonale. Całość była bardzo nowoczesna i zgodna z aktualnymi trendami. Wszystko było tak, jak należy

- skomentował Michał Musiał.

Agata Duda wkroczyła. Wcale nie cała na biało. I wtedy wszystkie oczy tylko na nią [PLOTEK EXCLUSIVE]Agata Duda wkroczyła. Wcale nie cała na biało. I wtedy wszystkie oczy tylko na nią [PLOTEK EXCLUSIVE] Stylista ocenił stylizację Agaty Dudy fot. instagram.com/prezydent_pl

Tak przywitali Andrzeja Dudę w Chinach. Agata Duda pojawiła się w letniej stylizacji

Agata i Andrzej Dudowie są właśnie, tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, w podróży służbowej w Chinach. Polską parę prezydencką przywitano już na lotnisku. Andrzeja Dudę przywitała kompania reprezentacyjna chińskiego wojska, a pierwsza dama otrzymała spory bukiet kwiatów. Agata Duda poczuła powiew lata i już na lotnisku prezentowała się nienagannie - postawiła na długą, koralową sukienkę z dekoltem karo z luźnymi rękawami, którą dopełniła jasnobrązowym paskiem. To trzecia wizyta prezydenta Polski w państwie środka. Pierwsza miała miejsce w 2015 roku, a drugi raz prezydent pojawił się w Chinach na ceremonii otwarcia 24. Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 roku.

W poniedziałek 24 czerwca prezydent spotka się z prezydentem Chin Xi Jinpingiem. Celem jego wizyty jest przede wszystkim otwarcie się Chin na produkty mięsne z Polski, a także zwiększenie chińskich inwestycji w naszym kraju. Duda ma także przedstawić polskie spojrzenie na kwestię bezpieczeństwa. "Podpiszemy kilka porozumień, ale najważniejsze są trwające zabiegi, które, mam nadzieję, uwieńczymy sukcesem, jeżeli chodzi o otwarcie rynku chińskiego na polski drób" -oznajmił prezydent, jak podają media. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.