Agata Duda weszła cała na biało i zachwyciła! Ekspert: Widać ogromny progres

Agata Duda pokazała się w białej stylizacji i trzeba przyznać, że wypadła doskonale. Widać ogromny stylizacyjny postęp. Jest światowo i bardzo elegancko.

Agata Duda bez wątpienia należy do grona jednych z najbardziej rozpoznawalnych Polek. Popularność przyniosła jej głównie funkcja pierwszej damy i pojawianie się u boku męża podczas licznych uroczystości. Pierwsza dama z reguły nie zabiera głosu w tematach społecznych i stara się nie komentować aktualnych zdarzeń. Nic więc dziwnego, że z tego powodu zazwyczaj cała uwaga skupia się na jej stylizacjach. Zdarzało jej się zaliczać modowe wpadki. Tym razem nastąpił ogromny progres. Białemu lookowi Agaty Dudy przyjrzał się Michał Musiał, modowy ekspert i stylista fryzur.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska oceniła styl księżnej Kate

Agata Duda cała na biało. Postawiła na total look

Pierwsza dama na obchody Święta Służby Ochrony Państwa wybrała białą stylizację. Składały się na nią marynarka i spodnie. Całość miała minimalistyczny charakter i zupełnie inny fason, niż zazwyczaj. Agacie Dudzie przyjrzał się Michał Musiał. Ocenił, jak wypadła.

Agata Duda tym razem znów postawiła na garnitur. Jest on jednak zupełnie inny, niż jej poprzednie wybory. Fason okazał się strzałem w dziesiątkę. Pierwsza dama w końcu wybrała szerokie, sięgające ziemi spodnie i nieco luźniejszą marynarkę. Całość dopełnił minimalistyczny top i klasyczne szpilki w kolorze nude. Patrząc na pierwszą damę trudno się do czegokolwiek przyczepić. Widać ogromny progres. Jest bardzo stylowo, nowocześnie i jednocześnie z pazurem. Luźne formy dodały małżonce prezydenta ogromnej klasy. W końcu wszystko jest tak, jak być powinno

- stwierdził Michał Musiał, modowy ekspert i stylista fryzur.

Ekspert przyjrzał się także fryzurze pierwszej damy. Było lepiej, niż zwykle?

Michał Musiał ocenił także fryzurę Agaty Dudy. - Pierwsza dama niestety nie zrezygnowała z typowego dla siebie uczesania, aczkolwiek założenie włosów za uszy może wskazywać na chęć ich zapuszczenia. Dłuższa forma sprawdziłaby się o niebo lepiej u Agaty Dudy. Zdecydowanie lepiej pasowałaby do proporcji twarzy i nadałaby powiewu świeżości - dodał ekspert. Więcej zdjęć Agaty Dudy w białym garniturze znajduje się w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.