Nowy biznes Lewandowskiej w Barcelonie. Znamy cenę zajęć. Klienci się wykosztują?

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa i otwiera kolejną sportową świątynię. Tym razem to multi-butikowe studio mieszczące się w Barcelonie. Co wiadomo o nowym biznesie Lewej?

Marka oferująca zdrową żywność, catering, suplementy czy linia kosmetyków do pielęgnacji to nie wszystko, na co stać "Lewą". Przez kilka lat trenerka prowadziła centrum sportowo-rehabilitacyjne w Warszawie, które finalnie zostało zamknięte. Teraz Lewandowska, bogatsza o wiedzę i doświadczenie, otwiera kolejne miejsce treningowe, ale już za granicą. Będzie to miejsce dla tych, którzy kochają treningi fitness oraz taniec.

Zobacz wideo Lewa ma lśniące włosy. Jak o nie dba?

Anna Lewandowska otwiera studio treningowe. Zajęć do wyboru, do koloru 

"To moje nowe multi-butikowe studio, w którym łączę wszystkie swoje pasje: fitness, pilates, taniec i zdrowy styl życia. To nie będzie tylko przestrzeń treningowa. Będzie to drugi dom dla miłośników aktywności fizycznej" - tak o nowym biznesie pisała Lewa na Instagramie. Trenerce ogromnie zależy, aby przybliżyć hiszpańskiej społeczności jej filozofię zdrowego stylu życia. "To pierwsze tego typu multi-butikowe studio w Europie, które będzie oferować taką różnorodność zajęć i możliwość udziału w części kulinarnej. W ramach jednego pakietu nasi goście sami będą mogli decydować, na jaką aktywność mają danego dnia ochotę" - czytamy o koncepcji na Business Insider. Z serwisu dowiadujemy się również o kosztach korzystania z biznesu Lewandowskiej. Pakiet podstawowy wiąże się z wydatkiem wynoszącym ok. 300 złotych. Obejmuje on cztery wejścia na dowolne zajęcia. To dużo czy mało?

 

Anna Lewandowska oferuje klientom zajęcia z tańca. Sama dobrze sobie w nim radzi

O poczynaniach trenerki na parkiecie mówi już cały świat. Lewandowska pokochała tańce towarzyskie. Często wstawia filmiki z lekcji bachaty, w której jest coraz lepsza. Ciekawe, czy kiedyś celebrytka pójdzie do "Tańca z gwiazdami". Jacek Jeschke, czyli jeden ze stałych tancerzy show, jak najbardziej widzi trenerkę w tanecznym programie Polsatu. - Myślę, że duża grupa ludzi chciałaby zobaczyć, jak Anna Lewandowska odnalazłaby się w takim programie, jak "Taniec z gwiazdami". Sam byłbym tego ciekawy. Byłoby mi bardzo miło, gdybym mógł jej partnerować w tańcu - zaznaczył śmiało w rozmowie z "Faktem". Ujęcia Lewej w tańcu znajdziecie w naszej galerii.

Co sądzicie o nowym biznesie Lewej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.