Małgorzata Tomaszewska pokazała córkę. Internauci zwracają uwagę na jedno

Małgorzata Tomaszewska zdecydowała się na pokazanie córki. Internauci zachwyceni. Zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Małgorzata Tomaszewska przez prawie pięć lat była prowadzącą "Pytanie na śniadanie". Po zmianach na szczeblach władzy w Telewizji Polskiej, dziennikarka straciła pracę na chwilę przed porodem. Obecnie w pełni jest oddana roli matki i dodaje kolejne zdjęcia z córką. Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół. 

Zobacz wideo Figura nadała córkom oryginalne imiona. Czy w szkole miały przez to problemy?

Małgorzata Tomaszewska publikuje zdjęcia z córką. Fani patrzą na jedno

Dziennikarka została zwolniona z pracy, co spotkało się z różnymi reakcjami ze względu na to, że była wówczas w zaawansowanej ciąży. Tomaszewska przez jakiś czas nie była wylewna w sieci, najpewniej skupiając się na roli matki. Prezenterka ma też syna Enzo, który niedługo skończy siedem lat. Po czasie wróciła do mediów społecznościowych i chętnie publikowała ujęcia z codzienności. Obecnie Tomaszewska przebywa na zagranicznym urlopie. Postanowiła udostępnić zdjęcie córki na mały pontonie z podpisem: "Księżniczka ma relax". Fotografię znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Fani od razu zwrócili uwagę na pewien szczegół, który był już widoczny pod koniec maja, gdy dziennikarka pierwszy raz pokazała córkę. Chodzi o jej bujną czuprynę! Laura ma na głowie naprawdę pokaźną fryzurę, a dokładniej czarne włosy, które mocno się wyróżniają. "O ja cię, jakie ona ma cudne włoski", "Ale fryzura", "Jeju, jaka bujna czuprynka" - czytamy w komentarzach pod postem. 

Jak Małgorzata Tomaszewska dba o formę po ciąży? Wyjawiła swoje sekrety 

Fanki zasypywały dziennikarkę pytaniami dotyczącymi ćwiczeń czy diety po ciąży. Tomaszewska postanowiła odpowiedzieć zbiorczo na to, w jaki sposób wraca do formy. Skupia się na ćwiczeniach. "Pozwólcie, że odpisze zbiorowo tutaj i zaczniemy od aktywności fizycznej. Ruch dostosowuję do malutkiej. Ćwiczę codziennie - jak mała pozwoli, to pływam pięć do sześciu basenów. Jeśli nie, to po powrocie do domu robię ćwiczenia z aplikacją (15-20 minut). Jak mała ma wyjątkowo zły humor, to biorę ją na ręce i robię z nią przysiady plus unoszenia rąk w górę i na boki (mała to uwielbia i od razu mamy zabawę). Wiem, że bywają nieprzespane noce - sama ostatnio mam pobudki co godzinę na jedzenie, ale staram się, żeby tę aktywność wykonywać codziennie" - napisała na Instagramie. Zapytała także obserwatorów, czy chcą przeczytać o tym, jaką dietę stosuje prezenterka. 

Małgorzata Tomaszewska pokazała zdjęcie. Teraz wszyscy wiedzą jak wygląda jej córkaMałgorzata Tomaszewska pokazała zdjęcie. Teraz wszyscy wiedzą jak wygląda jej córka Tomaszewska pokazała twarz córki fot. kapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.