Katarzyna Zdanowicz rozwodzi się z mężem. Wydała oświadczenie

Dziennikarka Polsatu Katarzyna Zdanowicz podzieliła się bardzo osobistym wyznaniem. Przekazała, że ona i jej mąż nie są już razem.

Katarzyna Zdanowicz to dziennikarka z wieloletnim stażem, która przez długi czas związana była z TVN24. W 2022 roku wróciła do Polsatu, a dziś znana jest jako prowadząca program informacyjny "Wydarzenia". Zdanowicz przez lata nie dzieliła się informacjami na temat związku, jednak tym razem postanowiła zrobić wyjątek i przekazała wiadomość o zakończeniu małżeństwa z Marcinem Zdanowiczem.

Zobacz wideo Ma dosadną opinię na temat rozwodów

Katarzyna Zdanowicz informuje o rozstaniu z mężem

W oświadczeniu, które pojawiło się na Instagramie Katarzyny Zdanowicz, dziennikarka wyjaśnia, że zdecydowała się powiedzieć o tym publicznie, aby uciszyć spekulacje. "Nigdy nie dzielę się osobistymi sprawami, ale ponieważ zaczynają pojawiać się różne informacje, chciałabym uciąć wszelkie nieprawdziwe treści, przekoloryzowane" - zaczęła.

Zakończyliśmy z moim mężem nasze długoletnie małżeństwo. To była trudna decyzja, rodziła się długi czas. Ale dzięki temu każdy z nas miał szansę na poukładanie swoich emocji

- przekazała Zdanowicz. Dziennikarka podkreśliła także, że rozstają się w dobrych relacjach. "Nasze rozstanie jest w pełnej zgodzie, szacunku i przyjaźni ze względu na spędzone lata. Przyszedł czas, żeby każdy poszedł w swoją stronę" - dodała. Screen z oświadczeniem Katarzyny Zdanowicz możecie znaleźć w galerii na górze strony.

Co wiadomo o życiu prywatnym Katarzyny Zdanowicz?

Sama Katarzyna o związku z Marcinem Zdanowiczem mówiła bardzo mało. Para bardzo sporadycznie pokazywała się razem na oficjalnych wyjściach, a w mediach społecznościowych dziennikarki próżno było szukać wspólnych zdjęć z mężem. Z medialnych doniesień wynika, że małżeństwem byli przez dziesięć lat, a Marcin Zdanowicz jest dyrektorem Pionu Realizacji Telewizji w Polsacie. Para doczekała się syna Maksymiliana, o którym Zdanowicz w mediach wspomina zdecydowanie częściej. W ubiegłym roku chłopiec i dziennikarka udzielili wspólnego wywiadu na łamach Polsat Cafe. Nastoletni Maksymilian jest utalentowany taneczne i muzycznie, a także interesuje się aktorstwem. Ma na koncie m.in. udział w serialu Polsatu "Rafi".

Co myślisz o publikowaniu oświadczeń na ten temat?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.