"Lewa" wiruje na parkiecie z kolegą. Pavlović ocenia. Nie ma wątpliwości

Anna Lewandowska od dawna trenuje bachatę. Nagrania z jej lekcji podbijają Instagram, ale powodują też masę nieprzyjemnych komentarzy. Co na to Iwona Pavlović?

Nie tylko treningi siłowe zagościły w grafiku aktywności fizycznych Anny Lewandowskiej. Od pewnego czasu są w nim również lekcje tańca. Kadry z zajęć znajdziecie w galerii. Trenerce idzie na tyle dobrze, że publikuje nagrania z lekcji, często w towarzystwie partnera tanecznego. Niektórzy zaczęli krytykować fakt obecności innego mężczyzny niż Lewy na filmach Anny. - Który facet, no powiedzcie, który - nie byłby zazdrosny o coś takiego? I która kobieta, mająca męża, ocierałaby się publicznie o krocze innego chłopca, prawie go całując? - tak o sprawie mówiła oburzona Marianna Schreiber. Do akcji musiała wkroczyć Czarna Mamba.

Zobacz wideo Lewa dba o skórę jak ekspertka

Iwona Pavlović ocenia "Lewą" w tańcu. Mówi o bliskości z tancerzem

Trenerka bardzo angażuje się w nową dyscyplinę. W jej tańcu widać prawdziwe emocje i starania, co dostrzegła mistrzyni w tej dziedzinie, Iwona Pavlović. - To jest cudowne, bo to znaczy, że to jest jej pasja. Bo kiedy jest pasja, to tak taniec powinien wyglądać - wyznała tancerka w rozmowie z Plejadą. Poruszyła następnie kwestię bliskości między tańczącymi, co niektórych kłuje w oczy. 

Kiedy zatańczyłam z Rafałem Maserakiem, też nas podejrzewano o romans, czyli rola tańca jest wtedy spełniona. Jeżeli tak to wygląda, że ludzie się zachwycają i czują jakieś emocje, to jest dobrze. O to chodzi w tańcu

- wyznała ekspertka.

Iwona Pavlović o tańcu LewejIwona Pavlović o tańcu Lewej KAPiF.pl

O taniec Lewandowskiej zapytaliśmy Maseraka. Zwrócił uwagę na pewną kwestię

14. edycja "Tańca z gwiazdami" była doskonałą okazją do rozmowy z uczestnikami oraz jurorami formatu, wśród których od ostatniego sezonu jest Rafał Maserak. Kilka tygodni temu poruszyliśmy z tancerzem wątek "Lewej" w tańcu. - Dla mnie jest fantastyczna, przede wszystkim z tego względu, że miałem przyjemność z nią pracować, też uczyć ją tańca z Robertem. Wiem, że pokochała taniec, jest dla niej ważną sytuacją w jej życiu, daje jej dużo radości i mnie to bardzo cieszy, że mogłem ją zarazić tym tańcem i jak widać sprawia jej to bardzo dużą przyjemność - zaczął. - Ona nie jest zawodową tancerką i widzę czasami te komentarze ludzi, którzy gdzieś tam wypowiadają się, że 'jaka ona jest sztywna', 'robi to, tamto źle', niech sami staną na parkiecie, niech sami to spróbują i się mogą wtedy wypowiadać - zaznaczył na koniec. 

Zgadzacie się ze zdaniem Mamby?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.