Żona Tomasza Kota także jest związana z branżą filmową. Rzadko razem się pokazują

Agnieszka Olczyk od 18 lat jest żoną Tomasza Kota. Operatorka filmowa ma koncie wiele sukcesów w swojej branży. Z ich zapoznaniem wiąże się zabawna anegdota.

Tomasz Kot to aktor, którego w Polsce nie trzeba nikomu przedstawiać. Ma na koncie role w produkcjach filmowych, jak i telewizyjnych. O ile jego poczynania zawodowe są znane wszem wobec, tak sfera prywatna zarezerwowana jest dla najbliższych. Wiemy jednak, że Kot związany jest z Agnieszką Olczyk, którą poznał jeszcze w trakcie studiów w 2000 roku. Żona aktora także jest związana z branżą filmową - ukończyła Wydział Operatorski na uczelni w Katowicach. 

Zobacz wideo Warnke o darciu kotów z byłymi partnerami. "Współczuję ich dzieciom"

Żona Tomasza Kota także jest związana z filmem. Łączy ich miłość od pierwszego wejrzenia

Tomasz Kot spotkał swoją przyszłą żonę podczas spaceru po krakowskich plantach i... była to miłość od pierwszego wejrzenia. Agnieszka przechadzała się ze znajomymi aktora, a Tomasz na przywitanie wypalił: "Cześć, jestem Tomek, wyjdziesz za mnie?". "Dobrze, tylko nie dzisiaj" - odpowiedziała Agnieszka Olczyk, cytowana przez Plejadę. Na ślub przyszło im zaczekać jednak kilka lat i ostatecznie pobrali się w 2006 roku w Częstochowie. Rok później na świat przyszła ich córka Blanka, a w 2010 roku urodził się syn Leon. Aktor w rozmowie dla "Twojego stylu" podkreślił, że małżeństwo daje mu poczucie bezpieczeństwa, które bardzo sobie ceni. Zdjęcia Tomasza Kota i Agnieszki Olczyk znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

Obrączka jest spoko, fajna rzecz. Po kilku zakrętach poukładałem swoje życiowe klocki i jest to dość jasny i klarowny świat. Było nam z Agnieszką dobrze, więc ślub stał się kolejnym krokiem. Małżeństwo daje mi poczucie, że wiem, dokąd wracam

- przyznał Tomasz Kot.

Żona Tomasza Kota także jest związana z filmem. Kim jest Agnieszka Olczyk?

Agnieszka Olczyk urodziła się w 1977 roku i jest absolwentką wydziału operatorskiego Szkoły Filmowej na Uniwersytecie Śląskim, studiowała także psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. W swoim dorobku ma zdjęcia do takich filmów, jak "Franciszek", "Wyścig", "Kaszel umarlaka", "Jadę do ciebie Agnieszko" czy "Próba mikrofonu". Jest także współautorką książki dla dzieci "Senek", z ilustracjami jej autorstwa.

Twoja ulubiona produkcja z Tomaszem Kotem to...
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.