Agata Rubik przedłużyła paznokcie 11-letniej córce. Musiała się tłumaczyć

Agata Rubik spełniła marzenie 11-letniej córki. Zabrała ją do salonu kosmetycznego na usługę stylizacji paznokci. Później dostała dużo wiadomości od internautów, na które odpowiedziała.

Agata i Piotr Rubikowie wyprowadzili się na dobre do Stanów Zjednoczonych. Zakupili tam swoje wymarzone mieszkanie. "Są takie miejsca, że wchodzisz i od razu czujesz, że to jest to" - pisała zadowolona żona kompozytora w mediach społecznościowych. Ze względu na przeprowadzkę córki Rubików rozpoczęły edukację w Miami. Przed ważnym wydarzeniem celebrytka zabrała młodszą pociechę do salonu kosmetycznego, co spotkało się z odzewem internautów.

Zobacz wideo Glam ciepło o Agacie Rubik. "Nie jest na pewno jakimś pustakiem"

Agata Rubik o paznokciach 11-letniej córki. "Mi się to nie podoba"

Ostatnio Agata Rubik opublikowała na InstaStories zdjęcie swojej córki Alicji, które wykonała w salonie kosmetycznym. "W czwartek szkolny taniec, więc robimy paznokcie" - podpisała fotografię. Publikacja Rubik nie umknęła internautom, którzy zasypali skrzynkę celebrytki wiadomościami. Odpowiedziała na nie na InstaStories. - Sporo też pytań o to, czy uważam, że to spoko, że Ala, 11-letnia dziewczynka, robi sobie paznokcie w salonie piękności, utwardzane na lampę - zaczęła Rubik. Później celebrytka dokładnie wytłumaczyła, dlaczego zgodziła się na wykonanie takiej usługi. - Nie wiem, czy to spoko, mi się to nie podoba, natomiast było to jedno z urodzinowych marzeń Ali w związku ze zbliżającym się zakończeniem szkoły i ze szkolnym tańcem. Wszystkie koleżanki się zmówiły, że sobie zrobią paznokcie. Wydaje mi się, że od jednego razu nic jej nie będzie - skwitowała celebrytka. Zdjęcie córki Rubików z salonu kosmetycznego znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Agata Rubik o tęsknocie za Polską. "Pojedziemy tam"

Niedawno Agata Rubik zorganizowała sesję Q&A na InstaStories. Internauci byli ciekawi, czy celebrytka tęskni po przeprowadzce za ojczyzną. "Już nie" - zaczęła Agata Rubik. Później zapowiedziała swoją wizytę w Polsce. "Bardzo się cieszę, że pojedziemy tam w wakacje" - dodała żona kompozytora. Z tej odpowiedzi wynika, że wkrótce Agata i Piotr Rubikowie wybiorą się do Polski. Czekacie? ZOBACZ TEŻ: Agata Rubik pakuje pieniądze do kopert. Tak chcą odwdzięczyć się pracownikom budynku. "Wiecie, jak jest..."

Czy Agata Rubik dobrze zrobiła, zabierając córkę do kosmetyczki?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.