Patrycja Tuchlińska pokazała ciążowy brzuch. W komentarzach posypały się gratulacje

Patrycja Tuchlińska postanowiła opublikować wyjątkowy post z okazji Dnia Matki. Na swoim profilu na Instagramie wstawiła zdjęcie z brzuchem ciążowym. Fani zaczęli gratulować.

Patrycja Tuchlińska jest znaną modelką. Ukochanym kobiety jest Józef Wojciechowski. Zakochani ogłosili swój związek w 2018 roku. Relacja miliardera z modelką już na samym wstępie budziła kontrowersje z uwagi na znaczną różnicę wieku. Para udowodniła jednak, że połączyło ją prawdziwe uczucie. Wychowuje razem syna. Czy Tuchlińska i Wojciechowski spodziewają się drugiego dziecka?

Zobacz wideo Patrycja Sołtysik szczerze o ciąży. Bywały trudne momenty

Patrycja Tuchlińska zapozowała z ciążowym brzuchem. Fani nie kryli radości

Patrycja Tuchlińska jest aktywna na profilu na Instagramie. Obserwuje ją tam ponad 60 tysięcy kont. Kobieta regularnie chwali się luksusowym życiem w sieci. Co jakiś czas publikuje zdjęcia z synem. Augustyn pojawił się na świecie w 2021 roku. Dziś ma trzy lata. Tuchlińska pokusiła się o wstawienie postu z okazji Dnia Matki. Na fotografii zapozowała z brzuchem ciążowym. Czy to oznacza, że chłopiec będzie miał rodzeństwo? Fani nie mają żadnych wątpliwości. Celebrytka nie potwierdziła, czy rzeczywiście spodziewa się dziecka. Niewykluczone, że jest to archiwalna fotografia. W komentarzach posypały się jednak gratulacje. Nie zabrakło miłych słów od przyjaciółek Tuchlińskiej. Ona sama napisała krótki opis. "Jak cudownie być mamą! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam! Pamiętajcie, jesteście niezastąpione" - podkreśliła. Co sądzicie? Po więcej zdjęć Patrycji Tuchlińskiej zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

Tym zajmowała się Patrycja Tuchlińska przed poznaniem miliardera. Modelka przeszła sporą metamorfozę

Zanim Patrycja Tuchlińska poznała Józefa Wojciechowskiego, pracowała jako modelka i próbowała swoich sił w różnych konkursach piękności. W 2016 roku celebrytka startowała w wyborach Miss Polski. Ukochana miliardera chodziła też po wybiegach polskich projektantów. Na archiwalnych zdjęciach widać, że w przeszłości Tuchlińska prezentowała się nieco inaczej niż dziś. Nie wiadomo jednak, czy to zasługa medycyny estetycznej, czy zmiany stylu. Wybranka Wojciechowskiego nie zaniedbała również edukacji. Ukończyła bowiem inżynierię mechaniczną na Politechnice Wrocławskiej. Dziś modelka skupia się na życiu rodzinnym. Mieszka razem z partnerem w podwarszawskiej willi. Para wspólnie wychowuje trzyletniego Augustyna. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce ich rodzina się powiększy.

Śledzicie Patrycję Tuchlińską w sieci?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.