Patrycja Tuchlińska przed poznaniem miliardera rozkręcała karierę. Nie do wiary, jak się zmieniła przez lata

Patrycja Tuchlińska jest w udanym związku z miliarderem, z którym doczekała się syna. Modelkę i Józefa Wojciechowskiego dzieli niemalże 50 lat. Tuchlińska zanim poznała ukochanego, pracowała na swoje nazwisko. Zaczynała w konkursach piękności. W tamtym okresie wyglądała inaczej?

Patrycja Tuchlińska chętnie afiszuje się wystawnym życiem w mediach społecznościowych. Ukochana Józefa Wojciechowskiego jest od niego młodsza o niemal pół wieku. Spotykają się od 2018 roku, a trzy lata później doczekali się syna. Zdjęcia małego Augustyna rzadko kiedy pojawiają się w mediach społecznościowych modelki, jednak od czasu do czasu Tuchlińska publikuje rodzinne kadry. Zanim poznała miliardera i została mamą, próbowała zaistnieć w show-biznesie i rozkręcała karierę modelki. Zdjęcia z tamtego okresu można znaleźć na jej profilach w mediach społecznościowych. Zauważalną zmianę widać gołym okiem. 

Zobacz wideo Wojciechowski i Tuchlińska na wakacjach. Jak się bawią? Milioner podsumował

Patrycja Tuchlińska przed poznaniem miliardera. Nie do wiary, jaka zmiana

Patrycja Tuchlińska teraz nie musi pracować, u boku partnera wiedzie bajkowe życie. Zakochani mieszkają w luksusowej willi pod Warszawą, w okolicy Jeziora Zegrzyńskiego. Józef Wojciechowski jest właścicielem Hotelu Czarny Potok w Krynicy-Zdroju i głównym udziałowcem JW Construction, a w 2010 r. był dziesiąty na liście najbogatszych Polaków w rankingu "Forbesa", jednak w ciągu lat wypadł z zestawienia. Jego partnerka życiowa jeszcze kilka lat temu prowadziła inny tryb życia, przede wszystkim nie była wówczas mamą. W 2016 r. brała udział w wyborach Miss Polski. Trzeba przyznać, że na archiwalnych fotografiach zamieszczonych na Facebooku wyglądała inaczej, a wszystko za sprawą włosów, którymi zasłaniała twarz i delikatnego makijażu

Tuchlińska w następnych latach rozwijała karierę modelki i chętnie chodziła w pokazach. W 2018 roku zatrudniła ją między innymi Ewa Minge. Jednak zanim Patrycja poświęciła się karierze, zadbała o edukację. Z jej profilu na Instagramie dowiadujemy się, że ukończyła inżynierię mechaniczną na Politechnice Wrocławskiej.

 

Obecnie Tuchlińska stawia na ubrania i dodatki od światowych projektantów, zdecydowanie rzadkiej pokazuje się bez makijażu, za to najczęściej można oglądać ją w idealnie ułożonych włosach i precyzyjnym makijażu. Nie zasłania twarzy włosami, za to odważnie pozuje do zdjęć, najczęściej w otoczeniu blichtru i luksusu. Więcej zdjęć Patrycji Tuchlińskiej znajdziecie w naszej galerii na grze strony. 

Patrycja Tuchlińska w ciągu kilku lat przeszła spektakularną metamorfozę?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.