Katarzyna Skrzynecka w ogniu krytyki. Powodem rodzinne zdjęcie. Aktorka nie wytrzymała

Katarzyna Skrzynecka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, za które solidnie jej się dostało. Jedna z internautek zdobyła się na dosadny komentarz. Za mocny?

Katarzyna Skrzynecka zyskała ogromną popularność już wiele lat temu i stało się tak nie tylko za sprawą kariery aktorskiej. Skrzynecka nie ma problemu z pokazywaniem swojej prywatności i regularnie publikuje w mediach społecznościowych nowe treści. Robi to jednak na swój własny sposób. Na profilu byłej jurorki programu "Twoja twarz brzmi znajomo" nie brakuje ujęć z bliskimi, które ukazują prywatne, rodzinne chwile. Jedna z nowych fotografii nie przypadła do gustu fance. Ta zarzuciła Skrzyneckiej jedną rzecz.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka zdradziła, jak rozmawia z córką

Katarzyna Skrzynecka w ogniu krytyki. Dostało jej się od internautki

Na instagramowym koncie Katarzyny Skrzyneckiej pojawiło się nowe zdjęcie, które wywołało niemałe zamieszanie. Skrzynecka podzieliła się ze swoimi obserwatorami fotografią zrobioną z okazji urodzin psa. Poza pupilem aktorka znalazła się w towarzystwie ukochanego i córki. Jedna z internautek zamieściła pod postem niewybredny komentarz. "Po co te filtry?" - napisała. Skrzynecka postanowiła nie chować głowy w piasek i odpowiedzieć. Zamiast wdawać się w niepotrzebną dyskusję, opublikowała dość zaskakującą treść. Przy okazji zdradziła, w jaki sposób podrasowuje zdjęcia. "Napseed - kontrast +16, nasycenie koloru +12, plastyczność obrazu 3D +16. Dokładnie te parametry filtra graficznego użyte zostały do zdjęcia robionego pod światło" - zdradziła aktorka.

 

Katarzyna Skrzynecka tak świętowała urodziny psa. Pogoda dopisała

Trzeba przyznać, że fotografia zamieszczona przez aktorkę ma iście sielski charakter. Została wykonana na świeżym powietrzu w letni, słoneczny dzień. Soczysta zieleń roślin znajdujących się na dalszym planie, ale aż bije po oczach. Aktorka zapozowała do zdjęcia w jasnoróżowej bluzce, która idealnie pasowała do naturalnego uczesania. Ukochany Skrzyneckiej także postawił na jasne barwy. Na ten wyjątkowy dzień wybrał t-shirt w odcieniach limonki. Całej trójce uśmiech nie schodził  z twarzy i widać było, że zorganizowana uroczystość sprawiła im dużo radości. W końcu urodziny to naprawdę poważne wydarzenie, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Katarzyna Skrzynecka z rodzinąKatarzyna Skrzynecka z rodziną Instagram/katarzyna_skrzynecka_official

Czy używasz filtrów do przerabiania zdjęć?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.