Prokop i Wojewódzki podpadli Chajzerowi. Wyciągnął przy wszystkich, co o nim mówią. Ma ważną radę

Bartosz Pańczyk
Jeszcze niedawno nie podejrzewalibyśmy Filipa Chajzera o takie opanowanie, jak będzie mówił o osobach, które nadepnęły mu na odcisk. Wszystko przez to, że wcześniej nie gryzł się w język, gdy go ktoś krytykował czy z niego kpił. Tymczasem jego nowa odezwa do byłych kolegów z TVN brzmi jak słowa coacha.

Kilka dni temu ukazała się książka Filipa Chajzera - "Niejednoznacznie pozytywny", w której prezenter dzieli się swoimi najtrudniejszymi momentami z życia. Na targach książek w Warszawie, które odbyły się kilka dni temu na Stadionie Narodowym, były prowadzący "Dzień dobry TVN" wziął udział w spotkaniu z czytelnikami, a rozmowę z nim przeprowadziła Joanna Górska. W pewnym momencie ich rozmowa zeszła na hejterów i przykre komentarze, które mężczyzna musi regularnie czytać pod swoim adresem. Dziennikarka poruszyła też temat przebranżowienia Filipa, który od niedawna, zamiast prowadzić program w telewizji, prowadzi kebabowy biznes.

Zobacz wideo Plotek sprawdził, jak smakuje kebab od Filipa Chajzera

Filip Chajzer o tym, co mówi o nim Kuba Wojewódzki i Marcin Prokop

Prowadząca Joanna Górska zapytała wprost prezentera, co czuł, gdy słyszał opinie ludzi z branży, że "Chajzer zostanie teraz królem kebaba"? Co ciekawe, Chajzer, który w przeszłości nie uciekał od potyczek słownych, tym razem przed tłumem fanów wykazał się sporą dojrzałością. I zacytował nawet Wojciecha Młynarskiego. - Oni kochają oceniać. Że zwariował, że ma dziwne ruchy - to Marcin Prokop, że antykariera - to Kuba Wojewódzki. Słuchajcie. Róbcie swoje, ja robię swoje i wszyscy są zadowoleni - wyznał Filip. - Nigdy w życiu nie będę oceniać. Kim ja jestem? Jestem chłopakiem z Ursynowa, zazwyczaj w czapce bejsbolówce i tyle - dodał, pytany o opinie innych. Chcesz zobaczyć jak Filip Chajzer podaje kebab? Odwiedź galerię na górze strony.

Filip Chajzer nie zawsze umie trzymać nerwy na wodzy 

Tydzień wcześniej Filip Chajzer nie miał takiego dystansu do słów Kuby Wojewódzkiego. Przypomnijmy, że gwiazdor TVN używał sobie kilka razy z kebabowego biznesu Chajzera. - Filip Chajzer otworzył kebab, wy otworzyliście puszkę pandory, niestety. A skądinąd - Filip Chajzer otworzył kebab. Jego kariera trochę jest jak kebab - dużo składników, ale jakoś brak smaku. Naprawdę. Całkiem niedawno tańczył z gwiazdami, teraz będzie tańczył z surówkami. No już wiecie, jak się w Polsce kariery nie robi - mówił w swoim programie na TVN. W podobnym tonie wypowiedział się na łamach "Polityki". Odpowiedź samego zainteresowanego była wtedy bardziej dosadna. "Kuba Wojewódzki o mojej książce - '15 maja ukaże się autobiografia Filipa Chajzera pod jednoznacznym tytułem "Niejednoznacznie pozytywny". Jego kariera zasłużyła na biografię. Nie wiem, czy jego biografia zasłużyła na karierę'. Powiem krótko, bo ja prosty chłopak jestem - wal się, Kuba" - podsumował Filip.

Filip Chajzer na targach książki w Warszawie.Filip Chajzer na targach książki w Warszawie. Fot. Kapif.pl

Którego z nich lubisz najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.