Superniania skrytykowała wygląd Górniak. To może zaboleć. Sugeruje, że fryzjer "zamknął oczy"

Superniania obejrzała powórtkę jednego z koncertu na festiwalu w Opolu. Pewna rzecz u Górniak bardzo jej się nie spodobała.

Dorota Zawadzka w przeszłości miała swój program w TVN. Pomimo że ten zniknął z anteny lata temu, psycholożka nadal chętnie udziela się w sieci. Tym razem gwiazda znana jako Superniania postanowiła skrytykować jeden z elementów wyglądu Edyty Górniak. Oj, to chyba się wokalistce nie spodoba. 

Zobacz wideo W jaki sposób Lewandowska dba o swoje włosy?

Superniania oglądała powtórkę festiwalu w Opolu. Miała spore "ale" do wyglądu Górniak

Dorota Zawadzka chętnie komentuje bieżące wydarzenia na Facebooku. Mimo że od dłuższego czasu nie jest aktywna medialnie, jak widać, w social mediach odnajduje się świetnie. Już niedługo będziemy świadkami 61. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, który rozpocznie się 31 maja, a zakończy 2 czerwca. Superniania postanowiła odświeżyć sobie pamięć i włączyła retransmisję koncertu zatytułowanego "Ale to już było, jest i będzie", który odbył się w ramach festiwalu w 2023 roku. Celebrytka miała w tej kwestii kilka przemyśleń. Doceniła przede wszystkim głos Maryli Rodowicz. Nie była zadowolona z występu Viki Gabor, którą określiła jako "piszczącej", a jej show nazwała "nieudanym". Według Superniani Marek Piekarczyk jest świetnym jurorem, ale "Skaldom nie podskoczy". Problem pojawił się również przy okazji omawiania występu Edyty Górniak. Zawadzkiej nie spodobał się pewien element jej wyglądu. 

Nie wiem, kto czesał Edzię, ale chyba zamknął oczy

- stwierdziła. Dodała również: "Irena Santor śpiewała to genialne. Wyłączyłam". Tym samym odniosła się do wykonania piosenki "Powrócisz tu" przez Górniak. Oj, chyba się jej nie podobało. O jaką fryzurę chodziło zobaczycie w naszej galerii na górze strony. 

To nie pierwszy raz, gdy Superniania krytykuje czyjąś fryzurę. Wcześniej oberwała Sykut-Jeżyna 

Niedawno mogliśmy oglądać nową edycję "Tańca z gwiazdami". Prowadzącymi byli Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. I to właśnie prezenterka "oberwała" od Superniani. Zawadzka skupiła się na jej fryzurze. "Czy pani Sykut ma perukę? Chyba peruka. Nienaturalnie" - stwierdziła psycholożka na Facebooku. Fani podchwycili temat i również zaczęli komentować fryzurę gospodyni tanecznego programu. "Tak myślę, że zapewne peruka", "Kurczę, no nie wygląda to dobrze" - napisali pod jej komentarzem.

Dorota Zawadzka na wakacjach.Dorota Zawadzka na wakacjach. Dorota Zawadzka nad morzem. Fot. Facebook.com/DorotaZawadzkaPsycholog

Podzielasz zdanie Superniani?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.