Just 5 w "DDTVN". Tak dziś wyglądają. Wrona poważnie choruje, Kryla dorabia jako taksówkarz

Pamiętacie Just 5? Bartek Wrona i Robert Kryla zapowiedzieli powrót kultowego zespołu. Zobaczcie, jak dziś wyglądają.

W latach 90. teksty piosenek Just 5 znał niemal każdy Polak. Wylansowane przez nich hity grały wszystkie rozgłośnie radiowe, królowały na szkolnych dyskotekach i w plażowych barach. Zespół był polską odpowiedzią na sukces Backstreet Boys i stworzyło go pięciu członków, wówczas w wieku od 15 do 25 lat: Bartosz Wrona, Grzegorz Kopala, Shadi Atoun, Daniel Moszczyński oraz Robert Kryla. Dwoje z nich postanowiło ponownie połączyć swoje siły, zapowiadając powrót.

Zobacz wideo Doda przerywa wywiad Sablewskiej

Just 5 w "Dzień dobry TVN". Bartek Wrona poważnie choruje, Robert Kryla dorabia jako taksówkar

- Wracamy na scenę, a dokładnie Bartek Wrona, czyli ja i Robert Kryla. A na resztę członów zespołu ogłaszamy casting. Panowie, bierzcie się do pracy, działajcie, a może się spotkamy. Pozdrawiam was bardzo serdecznie i do zobaczenia - mówił Bartek Wrona. Wrona i Kryla zapowiedzieli swój powrót w "Dzień dobry TVN". Z materiału mogliśmy się dowiedzieć, co dziś u nich słychać. Obydwoje prowadzą szczęśliwe życie rodzinne u boku partnerek i dzieci. Bartek cierpi jednak na chorobę o nazwie malformacja naczyniowa, która daje zazwyczaj symptomy w postaci ciemnoczerwonych plam na skórze. Kryla z kolei określił się jako "pracoholik". W wolnych chwilach dorabia jako taksówkarz. Aktualne zdjęcia Bartka Wrony i Roberta Kryli znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

Bartek Wroną był największa gwiazdą Just 5

Trudno zaprzeczyć, że największa gwiazdą Just 5 był Bartek Wrona. To właśnie do niego wzdychało tysiące polskich nastolatek w latach 90. Piosenkarz po rozpadzie zespołu rozpoczął solową karierę i do tej pory wydał aż siedem solowych płyt. Wokalista wylansował takie przeboje, jak m.in. "Jedna na milion". Na swoim koncie ma też utwór do serialu "Barwy szczęścia". Idol lat 90. pojawił się w jednym z sezonów "Bar", gdzie pierwsze kroki w show-biznesie stawiała Doda. Piosenkarz latach koncertowania postanowił skupić się jednak się na życiu rodzinnym. Dziś wokalista jest szczęśliwym mężem i ojcem, ale wciąż ma ochotę na więcej muzycznych przygód. Jesteście ciekaw nowego materiału Just 5?

Interesuje cię powrót Just 5?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.