Liber z wymownym wpisem o Sylwii Grzeszczak. Komentarz piosenkarki pojawił się błyskawicznie

Liber i Sylwia Grzeszczak rozstali się już jakiś czas temu. Nie oznacza to jednak, że nie mają ze sobą kontaktu. Raper zadziwił wpisem o byłej ukochanej.

Liber i Sylwia Grzeszczak nie byli medialną parą. Na ślub zdecydowali się w 2014 roku, ale nie lubili blasku fleszy. We wrześniu zeszłego roku para zdecydowała się, by ogłosić, że już nie są razem, ale pozostają w przyjacielskich relacjach. Na dodatek wychowują razem córkę Bognę. Są ze sobą również związani zawodowo, gdyż współpracowali przy wielu projektach. Raper pokusił się o wymowny wpis o byłej partnerce. 

Zobacz wideo Doda nie ma zamiaru tracić czasu na walkę z ambicjami

Liber opublikował post o swojej byłej partnerce. Na jej reakcje nie trzeba było długo czekać

Jak wiadomo, para od lat zajmuje się muzyką, a przez długi okres tworzyli ją wspólnie. W ten sposób fani mogli usłyszeć balladę "Motyle", którą zaśpiewała Grzeszczak, a tekst napisał Liber. Utwór szybko znalazł się na szczycie listy przebojów i podbił serca wielu słuchaczy. Piosenkarka zaskoczyła ponownie, gdyż wyjawiła, że 17 maja wydaje kolejny singiel zatytułowany "Och i Ach". Z tej okazji na profilu Libera na Instagramie pojawił się wpis. Okazuje się, że muzyk kolejny raz zdecydował się na współpracę z byłą partnerką. 

Słyszeliście już nową piosenkę Sylwii "Och i ach" i tekst, który napisaliśmy wspólnie z Goyą? Dajcie znać, jak wam się podoba

- napisał w poście. Na reakcje wokalistki nie trzeba było czekać długo. Pod wpisem pojawił się jej komentarz, który obfitował w wiele emotek oraz uznanie dla Libera. "Jak zwykle dobra robota" - skomentowała Grzeszczak. Zdjęcia pary znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

 

Fani są zachwyceni! Nie mogą przestać chwali nowego kawałka 

Najnowszy singiel już przypadł do gustu fanom muzyki Sylwii Grzeszczak. Nie omieszkali napisać wielu komentarzy, które zachwycają się nowym utworem piosenkarki. Nie zapomnieli również docenić wkładu Libera oraz podziwiają relację byłych partnerów. "Sylwia nigdy mnie nie zawiodła. "Motyle" i "Och i Ach" to murowane hity tego roku!", "Wyrazy szacunku pokazujecie klasę. Takie zachowanie pełne wzajemnego szacunku po rozstaniu to ewenement! Powodzenia", "Mega! Szanuję i podziwiam was oboje", "Super, szykuje się hit tego lata", "Razem po prostu jesteście sztos" - czytamy w komentarzach pod postem. 

Sylwia Grzeszczak, LiberSylwia Grzeszczak, Liber KAPiF.pl

Co sądzisz o nowej piosence Sylwii Grzeszczak?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.