Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie sprzed lat. Fani mają spore wątpliwości

Aleksandra Żebrowska postanowiła porównać zdjęcie z przeszłości do aktualnego kadru. Fani mają jeden wniosek. Możecie się zdziwić.

Aleksandra Żebrowska na profilu na Instagramie zebrała ponad 400 tysięcy obserwujących, co udowadnia, że wielu użytkowników jest zainteresowanych jej codziennością. Celebrytka postanowiła podzielić się zdjęciem sprzed lat, które porównała z aktualnym ujęciem. W sekcji komentarzy nieoczekiwane pojawiły się pewne wątpliwości.

Zobacz wideo Rozenek-Majdan postanowiła wspomnieć swoje stare fotografie

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie z 2017 roku. Porównała je z teraźniejszością 

Celebrytka od dłuższego czasu jest aktywna w sieci. Przy tym Aleksandra Żebrowska jest mamą na pełen etat. Wychowuje czwórkę dzieci, których doczekała się z Michałem Żebrowskim - najmłodsza z rodzeństwa Maja skończy niedługo dwa lata. Żebrowska ma również własny biznes, który zajmuje się przede wszystkim produktami dla mam oraz kobiet spodziewających się dziecka. Mimo natłoku obowiązków gwiazda nie zaniedbuje obserwujących. Tym razem postanowiła podzielić się z nimi zdjęciem sprzed lat, które zestawiła z ujęciami zrobionymi w tym roku. Fotografie opublikowane przez Żebrowską znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Na jednej z nich gwiazda odpoczywa w niebieskim zestawie, a na kolejnym w czarnym stroju. Napisała wprost: "2017 vs 2014", co oznacza, że ujęcia dzieli siedem lat. 

Fani są w szoku. Większość ma jeden wniosek 

Żebrowska często publikuje kadry, na których prezentuje się w naturalnej odsłonie, więc nie dziwi, że dodała takie fotografie. Fani mieli jednak pewne wątpliwości co do zdjęć. Jak sami zauważyli, nie są w stanie jasno stwierdzić, które zdjęcie jest sprzed lat, a które zrobiono w tym roku. "Szokujący fakt: nie mogę ogarnąć, które zdjęcie jest z 2017 roku", "Nie wiem, które zdjęcie z kiedy... nic się nie zmienia... Tylko woda na jednym zdjęciu czystsza", "Ej, jakieś podpisy na zdjęciach by się przydały, bo nie umiem powiedzieć, które jest 2017, a które z 2024", "A które, to które? Zawsze piękna!", "Nie widzę różnicy, to niesprawiedliwe!" - czytamy pod postem. Też mieliście problem z rozpoznaniem? Najpewniej zdjęciem sprzed lat, jest to, w czarnym stroju kąpielowym, choć trzeba przyznać, że ujęcia są do siebie bardzo podobne. 

Aleksandra Żebrowska wspomniała o 'porodzie przez gardło'. Poruszyła ważny tematAleksandra Żebrowska wspomniała o 'porodzie przez gardło'. Poruszyła ważny temat Fot. KAPiF.pl

Wiedzieliście, które zdjęcia są z którego roku?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.