Tyle liczy lokal "Lewego" za talerzyk na komunię. U Milika wcale nie jest taniej

Robert Lewandowski i Arkadiusz Milik zajmują się nie tylko sportem. Piłkarza mają głowę do interesów i kilka lat temu zdecydowali się otworzyć własne restauracje. Ile trzeba zapłacić za organizację przyjęcia komunijnego w ich lokalach?

Maj to w Polsce sezon komunijny. Coraz więcej rodziców decyduje się na organizację przyjęcia w restauracji. Ceny za tzw. talerzyk niekiedy przyprawiają jednak o zawrót głowy. Niektórzy idą o krok dalej i urządzają tego typu imprezy w lokalach należących do celebrytów. Ile kosztuje taka przyjemność w knajpie Roberta Lewandowskiego? Dużo mniej niż u Arkadiusza Milika.

Zobacz wideo Artur Barciś wróży porażkę na Euro. Nie widzi następcy Roberta Lewandowskiego

Komunia w restauracji Lewandowskiego? Cena za tzw. talerzyk zaskakuje

Robert Lewandowski kilka lat temu otworzył w Warszawie restaurację NINE’’s. Od tamtego czasu lokal cieszy się sporą popularnością. W knajpie można zorganizować także imprezy okolicznościowe takie jak na przykład przyjęcia komunijne. Według danych podanych przez portal Interia w tym sezonie ceny za tzw. talerzyk oscylują w granicach 150-200 złotych, w większych miastach może być to nawet 450 złotych. Czy w restauracji Roberta Lewandowskiego jest dużo drożej? Okazuje się, że nie. Lokal oferuje do wyboru trzy opcje, a cena najtańszej to 125 złotych. W jej skład wchodzą: zupa (rosół na trzech gatunkach mięs lub krem paprykowo-pomidorowy), danie główne (kotlet schabowy z frytkami lub łosoś w nori z czerwonym ryżem) oraz deser (dwa warianty sernika z czekoladą). Bardziej majętni klienci mogą zdecydować się na droższe opcje - za 155 lub 205 złotych. W ramach tych wariantów mamy do wyboru glazurowane żebra wołowe Hereford, grillowany stek Rib Eye z antrykotu lub łososia atlantyckiego z dodatkami. Dochodzi też trzeci rodzaj sernika -. baskijski. Restauracja oferuje także menu dla dzieci w cenie 75 złotych.

Arkadiusz Milik także ma w ofercie menu komunijne. Jest dużo drożej niż u Lewandowskiego

Przyjęcie komunijne można urządzić również w lokalu należącym do Arkadiusza Milika - "Food&Ball", znajdującym się w Katowicach. W tym przypadku należy przygotować się jednak na nieco większy wydatek. - Przyjęcia komunijne organizujemy od trzech lat. Cena w tym i w poprzednim roku to 290 zł od osoby, dzieci od trzech do sześciu lat - 140 złotych - zdradził "Faktowi" pracownik restauracji. Menu komunijne składa się z trzech dań - bulionu, wybranego dania głównego oraz deseru. Dodatkowo goście mogą liczyć na zimne przekąski oraz nielimitowany dostęp do wody, lemoniady oraz napojów gorących.

Odwiedzacie lokale celebrytów?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.