Na konferencji prasowej przed tegorocznym Sopot Hit Festivalem w Sopocie mieliśmy okazję porozmawiać z Blanką. Była reprezentantka Polski na Eurowizji przyznała, że na jeden występ szczególnie czeka podczas tegorocznego festiwalu. Wspomniała też o swojej międzynarodowej karierze.
W rozmowie z Plotkiem Blanka wyznała, jakie emocje towarzyszą jej przed tegorocznym Polsat Hit Festivalem. - Nie stresuję się, ale jestem bardzo podekscytowana. Natomiast mam nadzieję, że wyjdzie tak, jak sobie to wymarzyłam - przyznała Blanka. Karolina Sobocińska zapytała Blankę, na czyj występ podczas tegorocznego Sopot Hit Festivalu czeka najbardziej. Wokalistka zdradziła, że najbardziej jest zainteresowana wspólnym występem Majki Jeżowskiej i Malika Montany. Reporterka Plotka dopytywała, czy Blanka także chciałaby zrobić duet z jakimś raperem. - Na pewno w przyszłości tak. Zobaczymy. Ja generalnie tworzę po angielsku, więc to też jest trochę blokada - powiedziała Blanka.
W rozmowie z Plotkiem Blanka przyznała także, że chciałaby trafiać do światowych odbiorców. Ma już nawet na koncie pierwsze sukcesy. - Chciałabym, żeby moja muzyka była słuchana na całym świecie i dzięki Bogu tak jest, z czego się bardzo cieszę. Ostatnio mi koleżanki wysłali filmik z Japonii, jak leci "Solo". To było dla mnie niesamowite. Japonia, tak samo w Chinach, tak samo w Finlandii, czy na Litwie, więc generalnie to się dzieje. Jestem za to bardzo, bardzo wdzięczna - dodała Blanka.
Tegoroczny Polsat Hit Festival odbędzie się w dniach 24-25 maja. Podczas imprezy zaplanowano jubileuszowe koncerty Golec uOrkiestry, Majki Jeżowskiej czy Danzela. Wystąpią także artyści, którzy w ostatnim sezonie sprzedali najwięcej płyt, a ich przeboje były najczęściej grane przez radiostacje. Nie zabraknie artystów związanych z Polsatem, którzy zadebiutowali w popularnym talent show "Must be the music. Tylko muzyka". W koncercie "Wodecki Twist" z kolei młodzi artyści oddadzą hołd Zbigniewowi Wodeckiemu.
Polityczny apel Jeżowskiej na koncercie Polsatu. Uderzyła w Nawrockiego na wizji
Brzoska wraca do konfliktu z Metą. Gigant może zapłacić olbrzymie kary
Chajzer komentuje aferę zębową. Mówi o złamaniu tajemnicy lekarskiej. "Ja tylko przestrzegam ludzi"
Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przemówił po finale. Mocny wpis zniknął po kilku minutach
Kucharz prezydenta ujawnił ulubione danie Nawrockiego. "Kocha wszystko, co związane z..."
Sidney Polak przemówił po zakończeniu współpracy z T.Love. Mówi o szoku
Marina pokazała za dużo przy dekorowaniu pierniczków? Spójrzcie na ten lukrowy napis
Kwaśniewska i Badach opuszczają Polskę na święta. Wiadomo, jakie mają plany
Rzadko można ich spotkać. Tak Pawlicki i Więdłocha wyglądali po opuszczeniu studia TVN