Filip Chajzer odgryzł się Kubie Wojewódzkiemu. Mocno! "Wal się"

Filip Chajzer w najnowszym poście w mediach społecznościowych pochwalił się pewnym sukcesem. Przy okazji wbił szpilę Kubie Wojewódzkiemu. Odpłacił się pięknym za nadobne?

Filip Chajzer po odejściu z "Dzień dobry TVN" zaangażował się w zupełnie inną branżę. Został właścicielem biznesu - otworzył w Warszawie budkę z kebabem. Miejsce jest oblegane przez tłumy głodnych warszawiaków. Zdążyło je już odwiedzić wielu influencerów. Również Plotek zrobił swoją recenzję podawanego tam jedzenia. Temat zdążył tez wywołać kontrowersje w internecie. Część osób kibicuje Chajzerowi, część wręcz przeciwnie. Do tego ostatniego grona zalicza się dawny kolega z TVN-u, Kuba Wojewódzki. Mimo że gościł w swoim programie Chajzera nie raz, ostatnio nie darzy go zbytnią sympatią. Poszło właśnie o kebaby. Świeżo upieczony właściciel gastronomii postanowił się odgryźć.

Zobacz wideo Plotek zrobił test kebabów od Filipa Chajzera. Cena kosmiczna, a jak wypadło jedzenie?

Filip Chajzer zemścił się za kpiny Kuby Wojewódzkiego? Tak mu napisał

Kuba Wojewódzki już jakiś czas temu zakpił sobie publicznie z Filipa Chajzera. Od tamtej pory używa sobie na jego kebabowym biznesie. "Filip Chajzer otworzył kebab, wy otworzyliście puszkę pandory, niestety. A skądinąd - Filip Chajzer otworzył kebab. Jego kariera trochę jest jak kebab - dużo składników, ale jakoś brak smaku. Naprawdę. Całkiem niedawno tańczył z gwiazdami, teraz będzie tańczył z surówkami. No już wiecie, jak się w Polsce kariery nie robi" - mówił w swoim programie na TVN. Tymczasem Filip Chajzer oprócz nowego biznesu pochwalił się, że właśnie do sprzedaży trafi jego autobiografia. Postanowił nawiązać do kpin dawnego kolegi. Padła krótka i mocna odpowiedź.

Kuba Wojewódzki o mojej książce - "15 maja ukaże się autobiografia Filipa Chajzera pod jednoznacznym tytułem "Niejednoznacznie pozytywny". Jego kariera zasłużyła na biografię. Nie wiem, czy jego biografia zasłużyła na karierę". Powiem krótko, bo ja prosty chłopak jestem - wal się, Kuba

- napisał Chajzer na Instagramie, publikując zdjęcie swoich książek.

Filip Chajzer wydał autobiografię. Fani stanęli w obronie

Filip Chajzer może się pochwalić dość sporą społecznością, którą zgromadził w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie obserwuje go ponad 800 tys. osób. Wierni fani od razu ustosunkowali się do słów byłego gwiazdora TVN i pogratulowali wydania książki. "Często jest tak, że czyjaś opinia na nasz temat nie jest o nas, tylko o jej autorze", "Będę ryczeć jak bóbr, ale pozycja obowiązkowa na mojej półce. Wysyłam dużo ciepła, panie Filipie. Wspieram pana już kilka dobrych lat i wierzę że dobro, które pan okazywał innym ludziom do pana wróci. Nie rozumiem tego hejtu na pana" - czytamy w komentarzach. Dajcie znać, co sądzicie w naszej sondzie na dole strony.

 
Czy biznes kebabowy Filipa Chajzera to dobry pomysł?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.