Dagmara Kaźmierska opublikowała pierwszy wpis od wybuchu afery

Dagmara Kaźmierska uaktywniła się na Instagramie po raz pierwszy od czasu, gdy wybuchła afera związana z jej kryminalną przeszłością. To, co dodała, jest dość zaskakujące.

25 kwietnia wybuchł medialny skandal z udziałem Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka w przeszłości była szefową agencji towarzyskiej, a portal Goniec.pl dotarł do zeznań jej byłej pracownicy. Z jej słów wynika, że Kaźmierska miała być okrutna i stosowała przemoc. Kobieta próbowała uciec, kiedy jej się nie udało, miała być wówczas pobita przez Kaźmierską rękami po całym ciele. Została też zamknięta w pokoju na klucz. Karą za ucieczkę miał być gwałt. Dagmara Kaźmierska milczała przez cały dzień i nie odpowiadała na prośby o komentarze. Dopiero wieczorem opublikowała InstaStories. Nie odniosła się w nim jednak do doniesień, a jedynie zamieściła zdjęcie z synem Conanem.

Zobacz wideo Nie mogły się dogadać?

Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie z synem

Jak możemy podejrzeć na zamieszczonym przez Kaźmierską InstaStories, udostępniła zdjęcie, które zamieścił na swoim profilu jej syn. Jak wynika z dodanych emotikonek, najwyraźniej chciał w ten sposób okazać jej wsparcie. "Moje serce" - dodała do fotografii celebrytka. Przypomnijmy, że kontaktowaliśmy się z Dagmarą Kaźmierską z prośbą o komentarz w sprawie doniesień na temat jej przeszłości, ale do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Zdjęcie dodane przez celebrytkę znajdziecie w galerii na górze strony.

Polsat po cichu reaguje na kontrowersje z udziałem Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska, która zaczynała medialną karierę w programie TTV "Królowe życia", obecnie jest twarzą Polsatu. Otrzymała własny program "Dagmara szuka męża", a także brała udział w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami". Z tanecznego show odeszła na własne życzenie, przekazując widzom, że nie jest w stanie go kontynuować ze względu na problemy zdrowotne. Polsat jak do tej pory nie odniósł się do informacji zawartych w artykule Goniec.pl. Przedstawiciele stacji nie odpowiedzieli także na naszą prośbę o komentarz. Jak ustaliła z kolei Plejada, z polsatowskiej ramówki zniknęła powtórka programu "Dagmara szuka męża", która miała zostać wyemitowana w sobotę.

Potrzebujesz pomocy?

Przemoc seksualna to każdy niechciany kontakt seksualny. Z danych UNICEF wynika, że na całym świecie tego rodzaju przemocy doświadczyło około 15 milionów nastolatek między 15. a 19. rokiem życia, ale tylko 1 procent nastolatek zwraca się z prośbą o pomoc do profesjonalisty. Badania wskazują, że u 80 proc. ofiar gwałtu rozwija się zespół stresu pourazowego (PTSD). 

Jeżeli jesteś ofiarą przemocy seksualnej, pomoc możesz uzyskać, dzwoniąc np. do Poradni Telefonicznej "Niebieska Linia" - 22 668 70 00 (7 dni w tygodniu, w godzinach 8-20) lub na całodobowy telefon interwencyjny Centrum Praw Kobiet - 600 070 717.

Uważasz, że Dagmara Kaźmierska powinna odnieść się do upublicznionych informacji?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.