Wojtek Gola chwali się wakacjami z ukochaną. Internauci pytają, czemu 20-latka się nie uśmiecha. Odpowiedział

Wojtek Gola postanowił odpocząć od Warszawy i wybrał się z ukochaną na wakacje do Dubaju. Nowe zdjęcie pary wzbudziło kontrowersje wśród internautów. Chodzi o smutny wyraz twarzy Sofi Siwok.

Wojtek Gola zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w dość kontrowersyjnym show MTV "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy". Zaraz po tym zdecydował się rozpocząć działalność w sieci. Obecnie jest jednym z popularniejszych influencerów. Oprócz tego jest współzałożycielem freak fightowej federacji Fame MMA. Prywatnie od jakiegoś czasu celebryta spotyka się z 15 lat młodszą instagramerką Sofi Siwok. Związek budzi spore kontrowersje ze względu na różnicę wieku między zakochanymi. Para wydaje się tym jednak nie przejmować i chętnie pokazuje się razem na eventach. Ostatnio postanowili nieco odpocząć i wybrali się do słonecznego Dubaju. Nowo dodane zdjęcie nieźle namieszało w sieci.

Zobacz wideo Wojtek Gola o walce Marianny Schreiber. "To mi się podobało"

Wojtek Gola poleciał do Dubaju. Zapozował z młodszą partnerką na pustyni 

Wiele wskazuje na to, że Wojtek Gola postanowił odreagować kilka ostatnich miesięcy i wybrał się z ukochaną na wakacje. Zakochani polecieli na Bliski Wschód, a konkretnie do Dubaju. Na instagramowym profilu celebryty, który zgromadził już ponad milion obserwujących, możemy dokładnie śledzić ich wakacyjne poczynania. Jak się okazuje, pierwszy dzień para spędziła na odkrywaniu metropolii, a w kolejny wybrali się poza miasto, by zrobić sobie pustynną sesję. Na opublikowanych fotografiach możemy zobaczyć, jak zakochani pozują w malowniczym miejscu. Oboje są podobnie ubrani. Mają jasne jeansy i białe koszuli, a także chusty na głowach. On z dumą trzyma w ręku ptaka, z kolei ona ma wzrok wbity w piasek. Wakacyjne ujęcia Wojtka Goli i Sofi Siwok znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

Wojtek Gola odpowiedział na przytyk internauty. Poszło o ukochaną 

Dubajskie relacje nie umknęły internautom. Pod opublikowanym postem niemalże od razu zaczęły pojawiać się liczne reakcje. Jedni nie szczędzili parze miłych słów. Inni zwrócili zaś uwagę na inny kluczowy element. Mianowicie minę Sofi Siwok, która na zdjęciu ma ewidentnie smutny wyraz twarzy. "Legenda głosi, że ona się kiedyś uśmiechnie" - napisał jeden z internautów. Wojtek Gola nie pozostawił tego bez komentarza. "Do zdjęcia nie namówisz. Ale to tylko pozy, a nie prawdziwe życie" - odpowiedział. Być może jego ukochana specjalnie przyjmuje właśnie takie pozy do zdjęć. ZOBACZ TEŻ: Życie Goli ocieka luksusem. W apartamencie na Złotej 44 panuje klubowy wystrój. Jest też kiczowata rzeźba.

Pamiętacie udział Wojtka Goli w "Warsaw Shore"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.