Górniak nie mogła wrócić do Polski. Przeżyła chwile grozy. "Mam dość latania"

Edyta Górniak miała spore problemy ze swoim lotem powrotnym do Polski. Piosenkarka przebywała od dłuższego czasu na urlopie w Tajlandii. Potem przeżyła chwile grozy. Na pewien czas odechciało jej się latać.

Edyta Górniak od dłuższego czasu lubi wypoczywać w krajach azjatyckich. Gdy tylko kończą jej się zakontraktowane występy, wyjeżdża za granicę. Przez ostatnie tygodnie przebywała w Tajlandii, czym chwaliła się w mediach społecznościowych. Jednak nie wszystko poszło po jej myśli. Z powodów następstw potężnej ulewy w Dubaju przesiadkowy lot wokalistki był wielokrotnie zmieniany. Przeżyła chwile grozy. 

Zobacz wideo Paulla mówi wprost o operacjach plastycznych. Obala mity na ten temat

Górniak miała problemy z powrotem do Polski. "Jestem zaniepokojona"

Edyta Górniak bardzo chciała wrócić już do Polski. Wszystko z powodu zbliżającej się, 30. rocznicy jej legendarnego występu na Konkursie Piosenki Eurowizji. Piosenkarka zamarzyła, żeby ten czas świętować z fanami. Niestety, droga do powrotu była kręta. Wszystko z powodu chaosu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich po ulewnych deszczach. "Jestem zaniepokojona i chcę już wrócić do Polski. Mój bilet powrotny jest wciąż zmieniany. Staram się zachować spokój, ale dawno już tak jak teraz nie tęskniłam za moimi bliskimi" - mówiła zdenerwowana wokalistka w rozmowie z "Super Expressem". 

 

Edyta Górniak poda polskie punkty na Eurowizji?

Ostatecznie jednak piosenkarce udało się wylądować w Polsce. Teraz zapewnia, że w najbliższym czasie zrobi sobie przerwę od latania. - Po kilku podejściach i ogromnym stresie udało mi się szczęśliwie wrócić do Polski. Chwilowo mam dość latania - powiedziała w rozmowie z Plejadą. Piosenkarka nie potwierdza medialnych doniesień na temat rzekomej wyprowadzki z Polski na stałe. Dodajmy, że w ostatnich dniach pojawiały się też informacje, że to Edyta Górniak poda polskie punkty jurorskie podczas finału Konkursu Piosenki Eurowizji w Malmo. Wydarzenie jest zaplanowane na 11 maja. Nie wiadomo jeszcze, czy w sobotnim koncercie wystąpi Polska. To zależy od Luny i jej występu z utworem "The Tower" w półfinale 7 maja. Przypomnijmy, że Edyta Górniak także chciała reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji. Zgłosiła do wewnętrznych preselekcji utwór "I remember", który ostatecznie jednak nie zdobył przychylności konkursowego jury. Do tej pory wokalistka nie opublikowała także konkursowej piosenki. Zdjęcia Edyty Górniak znajdziecie w galerii na górze strony. Kliknijcie, żeby zobaczyć jej bogatą mimikę .

Którą piosenkę Edyty Górniak lubisz najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.