Aleksandra Żebrowska przyznaje się do wtopy. Poszło o brakujące ramiączko

Aleksandra Żebrowska słynnie z otwartości i naturalności, którą promuje w social mediach. Tym razem przyznała się do modowej wtopy. Internauta ma jednak inne zdanie.

Aleksandra Żebrowska stara się, by w na jej profilu w mediach społecznościowych panowała naturalność. Nie brakuje tam pokazywania rzeczywistości, która nie jest wyretuszowana. Gwiazda relacjonuje swoją codzienność. Tym razem celebrytka zauważyła, że zaliczyła modową wpadkę. Swoją obserwacją postanowiła podzielić się z internautami.

Zobacz wideo Magda Gessler o modzie, malarstwie i kreatywności

Aleksandra Żebrowska przyznaje się do modowej wpadki. Internauta wytyka błędy 

Żebrowska jest niezwykle ceniona za autentyczność. Widać to po jej liczbie obserwujących na Instagramie. Zebrała już ponad 400 tysięcy fanów, którzy śledzą jej codzienną aktywność. Gwiazda została zaproszona na 70-lecia amerykańskiej szkoły w Warszawie - "American School of Warsaw". Wystąpiła w roli jednego z gospodarzy na wydarzeniu. Żona cenionego aktora Michała Żebrowskiego zaprezentowała się na scenie w długiej, czarnej sukience na jedno ramię, w której wygląda elegancko i stylowo. "Dziękuję za przyjęcie mnie jako jednego z gospodarzy. Udział w tej uroczystości był zaszczytem i przyjemnością (pomimo stresu i wielokrotnych aplikacji dezodorantu) #70years" - napisała w poście na Instagramie. Po niedługim czasie Żebrowska zauważyła, że jej wieczorowa kreacja nie wyglądała jednak tak, jak tego oczekiwała. Postanowiła się tym podzielić. "Jednak trochę brakowało lewego ramiączka" - oceniła na InstaStories i podkreśliła nierówność dekoltu, którą postanowiła zaznaczyć. Po zdjęcia Żebrowskich zapraszamy do galerii na górze strony. W galerii znajdziecie też zdjęcie kreacji, z której Żebrowska nie była w pełni zadowolona. 

Internauta wytyka błąd Żebrowskiej. Ona odpowiada bez zawahania 

Jeden z użytkowników Instagrama postanowił zwrócić uwagę na to, że celebrytka sama podkreśla niedoskonałość w sieci, a nikt jej tego nie wytknął. Internauta postanowił skomentować tę sytuację. "Nikt by nie zauważył, gdyby nie to oznaczenie. Tak właśnie świat dowiaduje się o naszych wadach i kompleksach...bo mu o nich mówimy, tylko po co?" - napisał. Celebrytka miała w zanadrzu odpowiedź na jego bolączki.

Bo w grupie raźniej

- odpisała i udostępniła krótką wymianę zdań na InstaStories. 

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska Aleksandra Żebrowska pokazała szpitalną torbę. Jej zawartość? Wielki kamień / Fot. KAPiF.pl

Obserwujesz Aleksandrę Żebrowską w social mediach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.