Ukochana Jacka Protasiewicza cała w skowronkach. Pochwaliła się zdjęciami z oświadczyn

Ukochana Jacka Protasiewicza pochwaliła się w sieci zdjęciami z zaręczyn. Polityk oświadczył się ukochanej podczas romantycznej wyprawy na Maltę.

W ostatnim czasie dużo mówi się o miłosnych podbojach byłego wicewojewody dolnośląskiego Jacka Protasiewicza. Kontrowersyjny polityk, który niedawno zbulwersował opinię publiczną oburzającymi wpisami, a który ma na koncie wiele skandali, związał się z 22-letnią studentką. Uczucie rozwinęło się do tego stopnia, że Protasiewicz postanowił się oświadczyć podczas romantycznego wypadu na Maltę. Daria Brzezicka pochwaliła się już zdjęciami w sieci. 

Zobacz wideo Majdan słyszał na żywo zawodzenie Górniak w Korei. Po latach to skomentował

Ukochana Protasiewicza pochwaliła się zdjęciami z zaręczyn

Daria Brzezicka udostępniła na portalu X zdjęcia ze wspólnego wyjazdu na Maltę z Jackiem Protasiewiczem. Na jednej z zamieszczonych fotografii widzimy sam moment oświadczyn w jednej z maltańskich katedr. Polityk postanowił zachować tradycyjną formę i poprosił ukochaną o rękę na kolanach. Z kolei na drugim zdjęciu widzimy już uśmiechniętych zakochanych, skąpanych w maltańskim słońcu. Daria Brzezicka dumnie zaprezentowała pierścionek na swojej ręce. "Tak" - napisała na portalu X, a do krótkiego wyrazu dołączyła emotikonę serca i pierścionka. Zdjęcia z zaręczyn Darii Brzezickiej i Jacka Protasiewicza znajdziesz w galerii na górze strony. 

Protasiewicz chce mieć dzieci z nową narzeczoną. "Uzgodniliśmy, że chcemy mieć dwójkę"

Co ciekawe, świeżo upieczony narzeczony w rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że dużo młodszą ukochaną poznał cztery lata temu. - Wszystko zaczęło się cztery lata temu, gdy Daria z grupą innych studentów przystąpiła do Unii Europejskich Demokratów i zarząd powołał ją na rzeczniczkę prasową. Uczciwie powiem, że bardzo mi się podobała, ale ta różnica wieku była jednak duża między nami. Dobrze nam się jednak rozmawiało, dobrze się czuliśmy w swoim towarzystwie i po dwóch latach przerodziło się to wszystko w związek. Postanowiliśmy, że będziemy razem - powiedział Jacek Protasiewicz. Najwidoczniej 35 lat różnicy wieku już nie jest przeszkodzą dla polityka. Do tego stopnia, że to właśnie na Malcie postanowił kupić pierścionek i oświadczyć się ukochanej w kościele w Valletcie. - Na Malcie kupiłem pierścionek zaręczynowy. Miłość do Darii jest dziś dla mnie najważniejsza. Bardzo ją kocham, nie chcę stracić, jest całym moim życiem (...). Chcemy mieć dziewczynkę i chłopczyka. Na razie uzgodniliśmy, że chcemy mieć dwójkę dzieci - dodał Jacek Protasiewicz w rozmowie z "Super Expressem". 

Co sądzisz o związkach z dużą różnicą wieku?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.