Michał Szpak po ostrym cięciu? Co za sensacja. Oni też zaskoczyli w krótkich włosach

Michał Szpak słynie z długich, bujnych i gęstych włosów. Część jego fanów zastanawia się, jak idol mógłby wyglądać po ostrym cięciu. Również jesteście ciekawi?

Metamorfozy gwiazd to temat, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Na przykładzie Michała Szpaka można stwierdzić, że ogromną zmianą byłaby zmiana fryzury. Na zdjęciach dostępnych w sieci można sprawdzić, czy krótkie blond włosy pasuje do znanego wokalisty. Jaką wirtualną metamorfozę przeszli z kolei Katarzyna Figura i Ralph Kamiński?

Zobacz wideo Bogna Sworowska odpowiada na hejt siwych włosów

Michał Szpak i krótkie włosy. Poznalibyście go na ulicy?

Ekstrawaganckie stylizacje, pomalowane paznokcie i oryginalne - jak sam wokalista - włosy, to wygląd Szpaka, do którego przywykliśmy. On sam jednak był ciekawy, jak prezentuje się w krótszej fryzurze. Jeden ze znanych fryzjerów postanowił niegdyś przerobić zdjęcie artysty i zmienić mu uczesanie. Poddał tę "metamorfozę" ocenie widzów na Instagramie. Co zaskakujące, większość uznała, że skrócenie loków Szpaka to dobry pomysł, co widać po ankiecie. Z kolei sam artysta postanowił przerobić swoje zdjęcia za pomocą szablonu, który odtwarza fryzury i ubiór z dawnych lat. Postawił przy tym na krótkie włosy z lekką grzywką. Niektórzy nie poznali wokalisty.

Taki Michał, ale już nie Szpak

- napisała jedna z fanek.

 

Katarzyna Figura i Ralph Kamiński odważyli się skrócić włosy

Zacznijmy od aktorki znanej z takich produkcji jak "Dziewczyny z Dubaju", "Ach śpij kochanie" czy "Killer". Przed laty Figura miała jasne, falowane blond włosy sięgające do ramion. Widzieliśmy ją także w bujnych afro-lokach. Od kilku dobrych lat ma jednak krótką fryzurę, w której wygląda zjawiskowo. Kilka miesięcy temu postanowiła zmienić kolor na intensywny niebieski, ale po kilku eksperymentach wróciła do platynowego blondu.

Co z kolei dzieje się na głowie autora "Balu u Rafała"? Znany wokalista przyzwyczaił fanów do fryzury na "grzybka". Zakładał bowiem na wyjścia czy koncerty swoją charakterystyczną perukę. Aktualnie jednak preferuje krótkie cięcie, najkrótsze, jakie do tej pory u niego widzieliśmy. Zdjęcia jego zaskakującej metamorfozy znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Katarzyna Figura - metamorfozaKatarzyna Figura - metamorfoza KAPiF.pl

Widzisz Michała Szpaka w krótkich włosach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.