Marcin Hakiel to z całą pewnością jeden z najpopularniejszych tancerzy w Polsce. Rozpoznawalność zdobył już lata temu dzięki programowi "Taniec z gwiazdami" i to właśnie wtedy stał się postacią medialną. Hakiel poza dokonaniami zawodowymi chętnie dzieli się z internautami swoim życiem prywatnym i relacjonuje, co u niego słychać. Tancerz od kilku miesięcy związany jest z Dominiką, która zorganizowała na Instagramie serię pytań. Niektóre odpowiedzi potrafią zaskoczyć.
W mediach społecznościowych partnerki Marcina Hakiela zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko z powodu serii pytań i odpowiedzi. Forma ta z reguły cieszy się ogromnym zainteresowaniem obserwujących i wywołuje masę emocji. Nie inaczej było i tym razem. Jeden z internautów zapytał Dominikę o szczegóły dotyczące pierwszej randki z tancerzem. Okazuje się, że początkowo miała to być tylko kawa. "Byliśmy w restauracji. Z kawy zrobił się wspólny obiad. Wrażenia były takie, że przy bliskim poznaniu zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona" - wyjawiła partnerka tancerza. Kolejna z osób zapytała Dominikę o to, czy wiedziała o celebryckim życiu swojego obecnego ukochanego.
Wiedziałam, kim jest Marcin, ale niespecjalnie interesowałam się nim i jego poprzednim życiem. Oglądałam go jako dziesięciolatka w "Tańcu z gwiazdami", później przypomniałam sobie o nim, jak był już wolny i widziałam jego wywiady... A później to widziałam go już u siebie na kanapie
- napisała Dominika.
W stosie zadanych pytań nie brakowało także tych mniej oczywistych. Dominika odpowiedziała na nie w wyjątkowo zabawny sposób i porównała się nawet do royalsów. "Ja to nie Meghan Markle, która poznając Harry'ego, nie wiedziała, kim jest rodzina królewska" - napisała partnerka tancerza. Zakochani są w związku od kilku miesięcy i wydają się być naprawdę szczęśliwi. Świadczą o tym chociażby ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, które znajdziecie w naszej galerii na górze strony.
Nawrocka w bieli na uroczystej mszy z okazji 3 maja. Ekspertka: To dodatek nieprzypadkowy
Biało-czerwona kreacja Dody spotkała się z krytyką. Zapytaliśmy o nią ekspertkę. "To istotna różnica"
Eksperci przeanalizowali występ Dody w Krakowie. "Hymn jest mazurkiem, wykonała go..."
Partnerka Litewki ze wzruszającym wpisem. Opublikowała to kilka dni po pogrzebie
"Mocne i prawdziwe". Damięcka z grafikami z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
Wygląda jak z drogiego butiku, a to Sinsay - z dobrym składem na lato są też w Reserved
Kozak reaguje na tragedię nurogęsi w Łazienkach. "Nic się nie da zrobić"
Czterolatek odpadł z "Mam talent!". Jego mama zdradziła, co wydarzyło się po show. "Zbulwersowało mnie to"
Zillmann zwróciła się do Tuska. Krótko i na temat