"Ja to nie Meghan Markle". Partnerka Marcina Hakiela ujawnia szczegóły ich pierwszej randki

Partnerka Marcina Hakiela zdradziła internautom, jak wyglądało jej pierwsze spotkanie z tancerzem. Zorganizowała serię pytań i odpowiedzi, która okraszona została sporą dawką humoru.

Marcin Hakiel to z całą pewnością jeden z najpopularniejszych tancerzy w Polsce. Rozpoznawalność zdobył już lata temu dzięki programowi "Taniec z gwiazdami" i to właśnie wtedy stał się postacią medialną. Hakiel poza dokonaniami zawodowymi chętnie dzieli się z internautami swoim życiem prywatnym i relacjonuje, co u niego słychać. Tancerz od kilku miesięcy związany jest z Dominiką, która zorganizowała na Instagramie serię pytań. Niektóre odpowiedzi potrafią zaskoczyć.

Zobacz wideo Marcin Hakiel i jego techniki taneczne

Ukochana Marcina Hakiela odpowiada na pytania. Nie brakuje jej poczucia humoru

W mediach społecznościowych partnerki Marcina Hakiela zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko z powodu serii pytań i odpowiedzi. Forma ta z reguły cieszy się ogromnym zainteresowaniem obserwujących i wywołuje masę emocji. Nie inaczej było i tym razem. Jeden z internautów zapytał Dominikę o szczegóły dotyczące pierwszej randki z tancerzem. Okazuje się, że początkowo miała to być tylko kawa. "Byliśmy w restauracji. Z kawy zrobił się wspólny obiad. Wrażenia były takie, że przy bliskim poznaniu zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona" - wyjawiła partnerka tancerza. Kolejna z osób zapytała Dominikę o to, czy wiedziała o celebryckim życiu swojego obecnego ukochanego.

Wiedziałam, kim jest Marcin, ale niespecjalnie interesowałam się nim i jego poprzednim życiem. Oglądałam go jako dziesięciolatka w "Tańcu z gwiazdami", później przypomniałam sobie o nim, jak był już wolny i widziałam jego wywiady... A później to widziałam go już u siebie na kanapie

- napisała Dominika.

Partnerka Marcina Hakiela porównuje się do Meghan Markle. Nie widzi podobieństwa

W stosie zadanych pytań nie brakowało także tych mniej oczywistych. Dominika odpowiedziała na nie w wyjątkowo zabawny sposób i porównała się nawet do royalsów. "Ja to nie Meghan Markle, która poznając Harry'ego, nie wiedziała, kim jest rodzina królewska" - napisała partnerka tancerza. Zakochani są w związku od kilku miesięcy i wydają się być naprawdę szczęśliwi. Świadczą o tym chociażby ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, które znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Ukochana Marcina Hakiela o początkach związku z tancerzemUkochana Marcina Hakiela o początkach związku z tancerzem Fot. Instagram.com/@_de_bonbon_

Czy Marcin i Dominika pasują do siebie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.