Agata Rubik z córkami. Uwagę zwracają buty najmłodszej dziewczynki. Ktoś tu chciał zaoszczędzić

Agata Rubik pochwaliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem z córkami. Internauci od razu zwrócili uwagę na kowbojki jednej z nich. Celebrytka przyznała, że buty są dwa rozmiary za duże.

Agata i Piotr Rubikowie ponad rok temu wyprowadzili się na stałe z Polski. Postanowili zamieszkać w Miami. Stamtąd chętnie relacjonują swoją codzienność, co cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony internautów. Tym razem celebrytka wybrała się z córkami do teatru. Na Instagramie opublikowała wspólne zdjęcie. Internauci od razu zwrócili uwagę na buty Ali. 

Zobacz wideo Aneta Glam ma pozytywne zdanie o Agacie Rubik. "Nie jest jakimś pustakiem jak..."

Internauci zachwyceni kowbojkami córki Agaty Rubik. "Kupiłam dwa numery za duże"

Agata Rubik postanowiła zobaczyć z córkami "Jezioro łabędzie", które zostało wystawione w Arsht Center w Miami. "Dzisiaj dzień odchamiania TikToka, więc zabieram dziewczyny do Arsht Center, idziemy na "Swan Lake". Dwa czarne łabędzie i jeden biały" - napisała Agata Rubik na Instagramie. Z opublikowanych relacji w sieci można wnioskować, że babski wieczór był bardzo udany. Internauci zwrócili jednak uwagę na stylizację Ali, młodszej córki Rubików. "Buty kowbojskie Ali wymiatają" - napisała jedna z komentujących. "Mam nadzieję, że będzie to inwestycja na lata! Dlatego kupiłam dwa numery za duże" - odpisała Agata Rubik. Inne internautki stwierdziły, że robią podobnie w przypadku droższych zakupów dla swoich dzieci. Żona Piotr Rubika wyznała przy tym, że jej córka zamarzyła sobie kowbojki na koncert swojej idolki. "Ala potrzebuje buty na koncert Taylor Swift, który dopiero w sierpniu, a rośnie ostatnio jak na drożdżach" - tłumaczyła Agata Rubik. "Ala będzie modelką? Wygląda ślicznie" - czytamy w komentarzach. "Kto ją tam wie" - odpisała Agata Rubik. Warto przy tym dodać, że celebrytka sama ma doświadczenia pracy w modelingu. 

 

Agata Rubik wybrała się do teatru. "Te czarne klapy trochę nie pasują"

Na zamieszczonym zdjęciu na Instagramie możemy dostrzec, że Agata Rubik dobrała do czarnej, oversizeowej marynarki skórzane klapki. Ten wybór niezbyt jednak spodobał się internautom. Jedna z komentujących dała temu wyraz. "Te czarne klapy trochę nie pasują..." - napisała. Agata Rubik nie zostawiła tego bez komentarza. "Najważniejsze, że wygodnie mi było" - odpisała w odpowiedzi na krytykę. 

Lubisz podglądać życie Rubików w Miami?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.