Komunia u Gessler, Wojewódzkiego czy Adamczyka? U kogo najtaniej? Będziecie w szoku

Już niedługo rodzice będą decydować, gdzie zorganizują komunie. Mogą także skorzystać z ofert gwiazd. U kogo będzie najtaniej? Możecie się zdziwić.

Komunia to dla wielu niezwykle ważny okres, a rodzice potrafią wydać fortunę, by zapewnić pociechy i sprawić, że ten dzień będzie dla dziecka wyjątkowy. W tegorocznych ofertach można przebierać, a gwiazdy już wyjawiły, ile trzeba będzie zapłacić za "talerzyk" w ich restauracjach. Wśród nich są: Magda Gessler,Kuba Wojewódzki, Borys Szyc, Piotr Adamczyk oraz Ewa Wachowicz. U kogo zapłacicie najmniej? 

Zobacz wideo Magda Gessler schudła kilkanaście kilogramów. Jak tego dokonała?

Chcecie zorganizować komunię u gwiazd? Wyciągajcie portfele 

Wielu z nas miało do czynienia z imprezą organizowaną w domu. Obecnie komunie często organizuje się w restauracjach i to w tych najbardziej ekskluzywnych. Jak ceny kształtują się w tym roku? Celebryci nie schodzą z cen, ale u kogo zapłacimy najmniej za "talerzyk"? Jak informuje "Super Express" najtańszą opcją są "Niewinni Czarodzieje Trzy Zero" Kuby Wojewódzkiego. Rodzice będą mieli do wyboru trzy opcje menu - pierwszą za 160 zł, drugą za 180 zł i trzecią z napojami oraz deserem za 200 zł. Jeśli będziemy chcieli zorganizować najtańszą opcję dla 20 osób, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 3200 zł, a w przypadku najdroższego menu to 4000 zł. Jak ceny kształtują się w "Zalipiankach" u Ewy Wachowicz? Za "talerzyk" u byłej Miss Polonia trzeba zapłacić 220 zł. W tym przypadki można liczyć na przystawkę, zupę, danie główne i deser, a także napoje: soki, kawę i herbatę. Za 20 osób zapłacimy 4400 zł.

Ile trzeba wydać na komunię u Gessler? Lepiej usiądźcie 

W "Starym Domu" u Piotra Adamczyka nie jest taniej. Za jedną osobę należy zapłacić 384 zł, co w przypadku 20 gości przekłada się na cenę 7680 zł. Drożej jest u Borysa Szyca w "Akademii", gdzie za "talerzyk" należy uiścić kwotę 400 zł. Jeśli zaprosimy 20 osób, zapłacimy 8000 zł. Królową cen jest jednak Magda Gessler. W zeszłym roku ceny za "talerzyk" w jej warszawskiej restauracji "U Fukiera" zaczynały się od 350 zł. Tegoroczna komunia to wydatek nawet 450 zł za osobę, co w przypadku 20 gości będzie rodziców kosztować 9000 zł. W porównaniu z najtańszą opcją u Wojewódzkiego, która kosztowałaby 3200 zł, jest to spora różnica. Jak cenę tłumaczy prowadząca "Kuchenne rewolucje", komunia w restauracji to niezwykła wygoda i całkowite poświęcenie gościom. 

Matka Magdy Gessler chciała ją odchudzić. Znalazła sposób. Dziś nie do pomyślenia. 'Miała obsesję'Matka Magdy Gessler chciała ją odchudzić. Znalazła sposób. Dziś nie do pomyślenia. 'Miała obsesję' Matka Magdy Gessler chciała ją odchudzić. Znalazła sposób. Dziś nie do pomyślenia. 'Miała obsesję', fot. KAPIF.pl

W czyjej restauracji wolałbyś/ałabyś zorganizować komunię?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.