Marcin Hakiel o zamieszaniu wokół Dagmary Kaźmierskiej. Co do jednego nie ma złudzeń

Dagmara Kaźmierska przeszła do kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami". Taki obrót spraw nie przypadł do gustu wszystkim widzom. Do afery z jej udziałem odniósł się jej programowy partner Marcin Hakiel.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Choć "Taniec z gwiazdami" emitowany jest od lat, to nadal wzbudza ogrom emocji wśród widzów. Obecnie trwa 27. sezon, który już od pierwszego odcinka jest szeroko komentowany w mediach. Warto zwrócić uwagę na to, że ta edycja jest wyjątkowo mocna, jeśli chodzi o umiejętności uczestników. Jednak nie da się ukryć, że w ostatnich tygodniach najgłośniej jest o tanecznych popisach Dagmary Kaźmierskiej

Zobacz wideo Czy klątwa Chajzerów istnieje? Kto ma największe szanse na zwycięstwo? [Vlog z "Tańca z Gwiazdami"]

Marcin Hakiel o postępach Dagmary Kaźmierskiej. "Przyjmujemy z uśmiechem każdą ocenę"

Dwa tygodnie temu Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel uplasowali się na samym dole tabeli z punktami. Mimo to para nie odpadła z programu. W ostatnim odcinku wcale nie poprawili swojego wyniku. Pierwszy taniec został oceniony skromnie, bo na jedynie 16 punktów, drugi otrzymał jeszcze mniej, zaledwie siedem. Choć noty nie są najlepsze, to duet nieustannie utrzymuje się w programie. Wszystko za sprawą widzów, którzy oddają na nich swoje głosy. Po ostatnim odcinku w mediach społecznościowych zawrzało. Spora część internautów przekonana jest, że Dagmara Kaźmierska powinna dobrowolnie pożegnać się z produkcją. Co na to Marcin Hakiel? Tancerz w rozmowie z Plejadą wyraźnie zaznaczył, że nie będzie odnosić się do opinii jurorów. Stwierdził natomiast, że jego zdaniem Dagmara Kaźmierska robi postępy na parkiecie. - Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że nasz choreografie nie są najbardziej skomplikowane, ale jednak przygotowujemy je i przyjmujemy z uśmiechem każdą ocenę, którą dostajemy od jurorów. Dzięki widzom jesteśmy dalej w programie i oczywiście do tego momentu, do którego widzowie będą chcieli nas oglądać, będziemy tańczyć - tłumaczył. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Marcin Hakiel o aferze wokół Dagmary Kaźmierskiej. Postawił sprawę jasno 

Marcin Hakiel został zapytany również o zamieszanie wokół Dagmary Kaźmierskiej oraz reakcje pozostałych uczestników na to, że wciąż awansuje do kolejnych odcinków. Nie chciał się jednak wywodzić na ten temat i szybko go uciął. - Ja tu przychodzę do pracy, robię treningi i jadę do swojej firmy albo do rodziny. Nie mieszkam się w afery i relacje między uczestnikami. Jestem tu zatrudniony do przygotowania choreografii - wyjaśnił w tej samej rozmowie. ZOBACZ TEŻ: Dagmara Kaźmierska miała wypadek na treningu do "Tańca z gwiazdami". Pękło jej żebro.

 
Kibicujesz Dagmarze Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.