Daria Zawiałow długo nie komentowała rozstania. Teraz dodała wiele mówiące zdjęcie

Daria Zawiałow nie jest już z Piotrem "Rubensem" Rubikiem. Mężczyzna potwierdził ich rozstanie. Wygląda na to, że piosenkarka odnalazła już szczęście u boku kogoś innego.

Daria Zawiałow od lat znajduje się w absolutnej czołówce polskich wokalistek. Nic dziwnego, że wielu interesuje się jej życiem prywatnym. Ma za sobą rozwód, a także niedawne rozstanie z Piotrem "Rubensem" Rubikiem. Okazuje się, że najpewniej wyleczyła już złamane serce, a u jej boku możemy zobaczyć kogoś nowego.

Zobacz wideo Daria Zawiałow w szczerym wyznaniu o nieodłącznych elementach osobowości

Daria Zawiałow ma nowego partnera? Zdjęcie rozwiało wątpliwości

Piosenkarka i gitarzysta potwierdzili, że są w związku w 2022 roku. Choć o problemach wokalistki i Rubensa mówiło się od jakiegoś czasu, to dopiero sam gitarzysta potwierdził ich rozstanie. Z początkiem 2024 roku wprost poinformował w sieci, że jest "w erze szczęśliwego singla". Od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się plotki, iż Zawiałow nie jest już sama. Gwiazda wybrała się do Amsterdamu, ale podobno nie była tam sama. Z Instagrama można było wysnuć wniosek, iż towarzyszył jej operator Mateusz Dziekoński. Miała okazję współpracować z nim w trakcie tworzenia teledysku do "Za krótki sen". Wokalistka postanowiła podzielić się z obserwatorami wymownym zdjęciem, a dla wielu jest ono jasnym sygnałem, że nie jest już singielką. Zawiałow wpatruje się w niebo, wtulając się w mężczyznę. Na fotografii oznaczono właśnie Dziekońskiego. Dla wielu obserwatorów jest to ostatecznym dowodem, że są w związku. 

Daria Zawiałow ma nowego partnera? Gwiazda rozwiała wątpliwości. Dodała wymowne zdjęcieDaria Zawiałow ma nowego partnera? Gwiazda rozwiała wątpliwości. Dodała wymowne zdjęcie Fot. instagram.com/zavialovd

Daria Zawiałow ma za sobą już małżeństwo. Po latach doszło do rozwodu

Wokalistka poznała męża, Tomasza Kaczmarka, w 2014 roku na planie programu "X Factor". On również brał udział w show. Między gitarzystą zespołu Cała Góra Barwinków i Zawiałow szybko zaiskrzyło. Para postanowiła sformalizować związek dwa lata później. "Oboje mamy takie wrażenie, że poszliśmy tam tylko po to, aby się poznać. Trochę tak wyszło. I wynieśliśmy siebie z tego programu" - wyznała gwiazda w 2017 roku w rozmowie z Onetem. Plotki o problemach małżeństwa pojawiły się w 2021 roku. Mówiono także o rozstaniu. Okazało się, że doniesienia były prawdziwe, a kilka miesięcy później Zawiałow potwierdziła, że nie jest już z mężem. Do rozwodu doszło w 2022 roku. Po zdjęcia gwiazdy zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Wpadka podczas występu Darii Zawiałow na Bestsellerach Empiku. Dwukrotna. WybrnęłaWpadka podczas występu Darii Zawiałow na Bestsellerach Empiku. Dwukrotna. Wybrnęła Wpadka podczas występu Darii Zawiałow na Bestsellerach Empiku. Dwukrotna. Wybrnęła fot. Youtube.com/empik

Lubisz muzykę Darii Zawiałow?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.