Młoda partnerka Protasiewicza zabrała głos

Jacek Protasiewicz pochwalił się na portalu X zdjęciami ukochanej i wywołał wiele kontrowersji serią obraźliwych wpisów. Teraz głos zabrała młodsza o 35 lat partnerka polityka.

W ostatnich dniach głośno jest o Jacku Protasiewiczu, który zwrócił na siebie uwagę po serii obraźliwych wpisów w mediach społecznościowych. Polityk, który wdał się w pyskówkę z internautami, ostatnio pełnił funkcję wicewojewody dolnośląskiego. Donald Tusk podjął jednak decyzję o usunięciu go ze stanowiska. Głos zabrała teraz partnerka Protasiewicza. 

Zobacz wideo Spróbowaliśmy kebaba Chajzera. Oto nasza ocena

Ukochana Protasiewicza otwarcie o ich relacji. "Jesteśmy parą z Jackiem"

57-letni Jacek Protasiewicz pochwalił się w sieci młodszą o 35 lat partnerką. Daria Brzezicka to 22-letnia studentka Uniwersytetu Warszawskiego, która jest też działaczką Unii Europejskich Demokratów. W ostatni weekend polityk pochwalił się na portalu X wspólnymi zdjęciami z przygotowań niedzielnego obiadu z ukochaną. Wpis Protasiewicza wywołał wiele emocji w sieci, na które reagował bardzo żywiołowo. W pewnym momencie zaczął obrażać internautów, w tym działacza PiS Oskara Szafarowicza i dziennikarza Roberta Mazurka. "Twoje czerwone i duże wargi muszą robić karierę w PiS, nieprawdaż" - pisał polityk do Szafarowicza. Były już wicewojewoda dolnośląski nie chciał komentować całej sprawy w rozmowie z mediami. Bardziej rozmowna była Daria Brzezicka. Przyznała, że od dwóch lat jest w związku z politykiem. "Tak, jesteśmy parą z Jackiem. Jestem przyzwyczajona do ataków, po linczu jaki miałam w związku z Oskarem Szafarowiczem" - powiedziała ukochana Jacka Protasiewicza w rozmowie z "Super Expressem". 

Politycy komentują zachowanie Protasiewicza. "Wiosna udzieliła się temu panu aż zanadto"

Dodajmy, że zachowanie Jacka Protasiewicza w sieci skomentował między innymi Marek Sawicki z Polskiego Stronnictwa Ludowego. "Wiosna udzieliła się temu panu aż zanadto i obnoszenie się ze swoimi ekscesami publicznie jest kompletnie bez sensu" - wyznał Sawicki w rozmowie w "Sednie Sprawy". Protasiewicz postanowił odnieść się do całej sytuacji w mediach społecznościowych. Przeprosił za kontrowersyjne wypowiedzi na portalu X. "Każdy ma swoje problemy, także zdrowotne. Ja też. Moja aktywność w ostatnich dniach w internecie była tego przejawem. Przepraszam wszystkich, którzy moimi wpisami poczuli się obrażeni lub dotknięci" - napisał. 

Co myślisz o zachowaniu Jacka Protasiewicza?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.