Dawno niewidziany Markowski zaskoczył córkę. "Poznaj swoją nową macochę"

Patrycja Markowska udostępniła nowe wideo z Grzegorzem Markowskim w mediach społecznościowych. W pewnym momencie ojciec zaskoczył wokalistkę. Tego się nie spodziewała.

Grzegorz Markowski to legendarny lider zespołu Perfect. Przez lata wyśpiewał z grupą wiele przebojów, takich jak: "Autobiografia", "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą", "Niewiele ci mogę dać", "Kołysanka dla nieznajomej" czy "Niepokonani". Jednak w 2019 roku zdecydował się zakończyć karierę. Wkrótce rozwiązał się także zespół. Teraz artysta pojawia się na scenie sporadycznie, czasem towarzysząc córce. Patrycja Markowska udostępniła w mediach społecznościowych nagrania z ojcem. Bardzo ją zaskoczył. 

Zobacz wideo Taksówkarz zirytował Seniuk swoimi uwagami. Trzasnęła drzwiami

Grzegorz Markowski pozwolił sobie na żart. "Poznaj swoją nową macochę"

Patrycja Markowska wrzuciła na Instagram nagranie, które zostało zarejestrowane przed jednym z występów. Grzegorz Markowski zaskoczył córkę swoimi słowami i bardzo ją rozbawił. "Poznaj swoją nową macochę" - powiedział. Nie oznacza to jednak, że piosenkarz ma nową partnerkę, a jego małżeństwo się zakończyło. Artystom towarzyszyła bowiem Tatiana Okupnik. Słowa Markowskiego można więc odczytywać w charakterze żartu. Ten zresztą bardzo rozbawił także byłą wokalistkę Blue Cafe. "Kocham moją pasierbicę, Patrycję Markowską i mojego drugiego męża, Grzegorza Markowskiego" - napisała Tatiana Okupnik na InstaStories. 

Grzegorz Markowski zaskoczył swoją córkęGrzegorz Markowski zaskoczył swoją córkę Grzegorz Markowski zaskoczył swoją córkę. Fot. Instagram.com/tatianaokupnik screen

Grzegorz Markowski skomentował nowy związek córki. "Wygrała życie"

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie sporo zmieniło się w prywatnym życiu Patrycji Markowskiej. Piosenkarka przez wiele lat związana była z aktorem Jackiem Kopiczyńskim. Para doczekała się syna, dziś 16-letniego Filipa. W styczniu 2023 roku w mediach pojawiła się informacja, że związek Markowskiej to przeszłość. Obecnie wokalistka spotyka się z restauratorem Tomaszem, z którym zna się od kilkunastu lat. Wcześniej nic ich nie łączyło, ponieważ oboje byli zajęci. Teraz okazało się, że to coś więcej niż przyjaźń. Nowy związek córki w rozmowie z "Na Żywo" skomentował Grzegorz Markowski. Artysta przyznał, że cieszy się, że Patrycji udało się znaleźć miłość. "Jestem szczęśliwy, że się realizuje. Wygrała życie, ma wspaniałego syna, świetnego nowego partnera i piękny, kolorowy zawód. Zawsze szła swoją drogą, za to ją podziwiam. Jest wspaniałą córką, matką i kobietą. Chciałbym, żeby w jesieni życia miała u swego boku kogoś, z kim będzie mogła trzymać się za ręce, jak ja z moją żoną Krystyną" - powiedział Grzegorz Markowski. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.