Jakub Kosel i Ciocia Liestyle od lat są parą. W 2021 roku na świecie powitali pierwsze dziecko - córkę Michalinę. Tym razem Kosel postanowił pochwalić się nowym członkiem rodziny - na świecie pojawił się syn pary. Tata nie potrafił ukryć wzruszenia narodzinami.
Jak wiadomo, Ciocia Liestyle, a właściwie Agnieszka Wolszczyk, ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Ojcem jest Jakub Kosel, który swoją karierę rozpoczynał w programie TVN "Top Model". Wziął udział w piątej edycji show, lecz ostatecznie nie udało mu się jej wygrać - zajął wówczas trzecie miejsce. Od lat para stara się ukrywać swoją relację, nazywają się "współlokatorami", lecz tajemnica związku już dawno temu została rozwikłana. Oboje chętnie dzielą się życiem prywatnym w mediach społecznościowych, dodając przeróżne ujęcia z codzienności. W najnowszym poście na Instagramie influencer podał dokładną datę narodzin oraz imię syna. Pokazał też nagranie, na którym nie krył poruszenia.
Witaj na świecie synu. Józio 26.03.2024
W komentarzach pod postem pojawiły się oczywiście gratulacje. Komentarz zostawiła także jedna z byłych uczestniczek "Top Model" Żaklina Ta Dinh "Idealnie. Gratulacja wam rodzice piękni", piłkarz Jakub Rzeźniczak, który niedawno sam został tatą, "Gratulacje Kuba" czy też tata trzech córek, influencer Jan Dąbrowski "Gratulacje". Zdjęcie syna Kosela i Cioci Liestyle znajdziecie w naszej galerii na górze strony.
Przez długi czas Kosel i Ciocia Liestyle byli przyjaciółmi. Informacja o związku modela z tajemniczą "współlokatorką" wzbudzała spore zainteresowanie internautów. Agnieszka Wolszczyk rozstała się z mężem, Wujaszkiem Liestyle, co sprawiło, że dotychczasowi przyjaciele stali się sobie bardzo bliscy. Długo utrzymywali związek w tajemnicy, określenie "współlokator" na zawsze do nich przylgnęło, a sami chętnie go używają. W 2021 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - córkę Michalinę.
Wokalista disco polo utknął w Dubaju. "Sytuacja jest bardzo niepewna"
Dziennikarka zapytała dr Irenę Eris o cenę masła. Dosadna odpowiedź
Miszczak powiedział o kilka słów za dużo. Wygadał się o żądaniach uczestników "Tańca z gwiazdami"
Grażyna Torbicka na Gali Nagród Mariusza Waltera. Klasyczny strój w pełnym wydaniu
Krzysztof Ibisz z żoną na Gali Nagroda Mariusza Waltera. Wyglądali jak milion dolarów
Rodzina Nawrockich się powiększyła! Nowy członek "skradł serca" pary prezydenckiej
Maffashion ma dość. Wydała stanowcze oświadczenie w sprawie Fabijańskiego
Manowska o parach jednopłciowych w "Rolniku". Ma jasne zdanie
Gwiazdor "Gry o Tron" powiedział wprost, co myśli o Polsce. Ależ słowa!