Jakob Kosel i Ciocia Liestyle przywitali na świecie syna! Znamy imię. Tata zalał się łzami

Jakub Kosel i Ciocia Liestyle drugi raz zostali rodzicami. Tym razem na świecie powitali syna. Tata nie krył wzruszenia.

Jakub Kosel i Ciocia Liestyle od lat są parą. W 2021 roku na świecie powitali pierwsze dziecko - córkę Michalinę. Tym razem Kosel postanowił pochwalić się nowym członkiem rodziny - na świecie pojawił się syn pary. Tata nie potrafił ukryć wzruszenia narodzinami. 

Zobacz wideo Jaką mamą jest Patrycja Sołtysik? Zdradza, co powiedziała jej doradczyni laktacyjna, co odmieniło jej podejście do macierzyństwa. "Możesz się mylić"

Jakub Kosel i Ciocia Liestyle przywitali na świecie syna. Znamy jego imię 

Jak wiadomo, Ciocia Liestyle, a właściwie Agnieszka Wolszczyk, ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Ojcem jest Jakub Kosel, który swoją karierę rozpoczynał w programie TVN "Top Model". Wziął udział w piątej edycji show, lecz ostatecznie nie udało mu się jej wygrać - zajął wówczas trzecie miejsce. Od lat para stara się ukrywać swoją relację, nazywają się "współlokatorami", lecz tajemnica związku już dawno temu została rozwikłana. Oboje chętnie dzielą się życiem prywatnym w mediach społecznościowych, dodając przeróżne ujęcia z codzienności. W najnowszym poście na Instagramie influencer podał dokładną datę narodzin oraz imię syna. Pokazał też nagranie, na którym nie krył poruszenia.

Witaj na świecie synu. Józio 26.03.2024
 

W komentarzach pod postem pojawiły się oczywiście gratulacje. Komentarz zostawiła także jedna z byłych uczestniczek "Top Model" Żaklina Ta Dinh "Idealnie. Gratulacja wam rodzice piękni", piłkarz Jakub Rzeźniczak, który niedawno sam został tatą, "Gratulacje Kuba" czy też tata trzech córek, influencer Jan Dąbrowski "Gratulacje". Zdjęcie syna Kosela i Cioci Liestyle znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Para długo ukrywała swój związek. Mają już trzyletnią córkę 

Przez długi czas Kosel i Ciocia Liestyle byli przyjaciółmi. Informacja o związku modela z tajemniczą "współlokatorką" wzbudzała spore zainteresowanie internautów. Agnieszka Wolszczyk rozstała się z mężem, Wujaszkiem Liestyle, co sprawiło, że dotychczasowi przyjaciele stali się sobie bardzo bliscy. Długo utrzymywali związek w tajemnicy, określenie "współlokator" na zawsze do nich przylgnęło, a sami chętnie go używają. W 2021 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - córkę Michalinę. 

Jakob Kosel i Ciocia LiestyleJakob Kosel i Ciocia Liestyle KAPIF.pl / KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.