Robert Lewandowski zabrał córki na murawę. Internauci zachwyceni. "Wspaniały tata"

Robert Lewandowski pojawił się na boisku z córkami, Klarą i Laurą. Całe zdarzenie zostało nagrane. Fani ruszyli z pozytywnymi komentarzami. Wychwalali sportowca i jego pociechy.

Anna i Robert Lewandowscy są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Zakochani pobrali się w 2013 roku. Owocem ich miłości są dwie córki: Klara i Laura. Lewandowscy czasami pokazują córki w sieci. Niedawno sportowiec pochwalił się prezentami, jakie sprawił swoim pociechom z okazji Dnia Kobiet. Wręczył im piękne bukiety róż i zdobył się na uroczy opis. "Bycie ojcem dwóch niesamowitych córek nauczyło mnie prawdziwej siły i odporności, jaką posiadają kobiety" - pisał Lewandowski. Teraz piłkarz FC Barcelony zabrał pociechy na boisko. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska o córkach. Internautka zarzuciła jej zaniedbanie

Robert Lewandowski pokazał się z córkami na boisku. "Fajna z nich rodzinka"

Na oficjalnym profilu La Ligi [najwyższej ligi piłkarskiej w Hiszpanii - przyp.red.] opublikowano uroczy filmik Roberta Lewandowskiego z jego córkami, Klarą i Laurą. Najpierw sportowiec niósł młodszą pociechę na rękach, a potem całą trójką rozmawiali na murawie. Widać, że mają dobry kontakt. Krótkie wideo od razu zwróciło uwagę fanów Lewandowskiego. Internauci pospieszyli z komentarzami i zaczęli zachwycać się jego córkami. "Śliczne dziewczynki", "Urocze. Niech im zdrowo rosną", "Słodkie ma córeczki"- pisali pod filmikiem. Internauci pochwalili także Roberta Lewandowskiego, twierdząc, że jest on troskliwym ojcem. "Wspaniały człowiek i wspaniały sportowiec", "Robert jest super tatą", "Fajna z nich rodzinka", "Wspaniały tata" - pisali. Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii na górze strony. 

Robert Lewandowski z córkamiRobert Lewandowski z córkami Fot. @La Liga / TikTok / screenshot

Anna Lewandowska o macierzyństwie. Nie zawsze jest kolorowo. "Mam kryzysy, poczucie winy"

Jakiś czas temu Anna Lewandowska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o macierzyństwie. Żona piłkarza wyjawiła całą prawdę. - Jak wszyscy, mamy też problemy z dziećmi. Ja czasami sobie z tym nie radzę. Mam kryzysy, poczucie winy, że jestem złą mamą, wyrzucam sobie, że macierzyństwo nie jest do końca takie, jak sobie wyobrażałam - mówiła w wywiadzie opublikowanym w książce autorstwa Moniki Sobień-Górskiej pt. "Imperium Lewandowska". ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska upichciła posiłek dla męża. Czym zajada się Lewy? "Słodka przekąska"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.