Robert Lewandowski nie zapomniał o córkach w Dzień Kobiet. Zobaczcie, co dostały

Robert Lewandowski w Dzień Kobiet miał ręce pełne roboty! W tym wyjątkowym czasie nie zapomniał o córkach, którym również podarował prezenty. Co dostały?

Robert Lewandowski ma w życiu szczęście do kobiet. W 2013 roku piłkarz poślubił Annę Lewandowską (wówczas jeszcze Stachurską), z którą tworzy naprawdę zgrany duet nie tylko prywatnie, ale również zawodowo. Sportowiec doczekał się także dwóch córek. Starsza, która przyszła na świat w 2017 roku, ma na imię Klara, a młodsza Laura. Piłkarz FC Barcelony każdą wolną chwilę spędza z pociechami i ukochaną. Lewandowski rok w rok zaskakuje bliskie mu kobiety wyjątkowymi prezentami. Nie inaczej było i tym razem. Więcej zdjęć rodziny Lewandowskich znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska o córkach. Internautka zarzuciła jej zaniedbanie

Robert Lewandowski opublikował urocze zdjęcia z okazji Dnia Kobiet. Postarał się? 

Piłkarz wrzucił na profil na Instagramie kilka ujęć, na których widzimy, jak jedna z córek otrzymuje od niego piękną różę. Wyraźnie zadowolona z prezentu pozowała przed obiektywem. "Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet! Dzisiaj czuję szczególną wdzięczność za wspaniałe kobiety w moim życiu! Bycie ojcem dwóch niesamowitych córek nauczyło mnie prawdziwej siły i odporności, jaką posiadają kobiety! Wszystkim kobietom życzę dużo szczęścia i codziennych dawek pewności siebie w pogoni za marzeniami! Wszystkie jesteście superbohaterkami na swój sposób! Bądźcie dalej tak niesamowite i wiedzcie, że jesteście doceniane każdego dnia" - pisał pod zdjęciami. W tamtym roku sportowiec dodatkowo wziął udział w kampanii poruszającej problem równości w piłce nożnej kobiet i  mężczyzn. Nagranie możecie zobaczyć na końcu artykułu.

 

Anna Lewandowska chwali się pokaźnym bukietem od Roberta. Wykosztował się 

Prezenty nie ominęły również samej trenerki fitness. Lewandowska wrzuciła na relację zdjęcie, na którym uśmiechnięta trzyma naprawdę sporych rozmiarów bukiet. W kompozycji możemy zobaczyć m.in. czerwone tulipany. "Szczęśliwego Dnia Kobiet" - pisała. Taki prezent z pewnością przyczynił się do i tak już  udanego świętowania! W tym roku Lewandowscy stwierdzili, że najbliższy weekend spędzą w swoim gronie. Postawili na aktywny wypoczynek z dziećmi na plaży. ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska upichciła posiłek dla męża. Czym zajada się Lewy? "Słodka przekąska"

Anna Lewandowska pochwaliła się prezentem. Podarunek od męża na dzień kobietAnna Lewandowska pochwaliła się prezentem. Podarunek od męża na dzień kobiet Fot. instagram.com/annalewandowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.