Zofia Zborowska zaparkowała auto w niedozwolonym miejscu. Dostała mandat. "Bałam się rolników"

Zofia Zborowska opublikowała na InstaStories zdjęcie swojego auta i zablokowanego koła. Zaparkowała samochód w niedozwolonym miejscu. Nie myślcie, że bez powodu. Wszystko wytłumaczyła.

Zofia Zborowska to popularna aktorka, którą widzowie mogli oglądać m.in. w "Barwach szczęścia" czy "Kanadyjskich sukienkach". Prywatnie aktorka jest w związku małżeńskim z Andrzejem Wroną. Zakochani zostali rodzicami w 2021 roku, gdy na świat przyszła ich córka Nadzieja. Teraz spodziewają się drugiego dziecka. Zofia Zborowska często relacjonuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Ostatnio opowiedziała o sytuacji, jaka się jej przydarzyła. Skończyło się na mandacie. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Zofia Zborowska narzeka na InstaStories. W tle woła ją córka

Zofia Zborowska dostała mandat i punkt karny. "Biorę na klatę"

Zofia Zborowska prężnie działa w mediach społecznościowych. Ostatnio podzieliła się z obserwatorami na InstaStories zdjęciem zablokowanego koła. Powód? Zaparkowała samochód w niedozwolonym miejscu. Celebrytka wytłumaczyła, dlaczego to zrobiła. "No nie będę wam ściemniać. Miałam tego świadomość, jak parkowałam, ale śpieszyłam się na USG i bałam się rolników" - napisała na InstaStories. Zborowska musiała ponieść konsekwencje swojej decyzji, a przy okazji podzieliła się pozytywnymi wrażeniami. - Przemiły pan. Wystawił mi ten mandat, jeden punkt karny i 100 złotych mandatu - mówiła na InstaStories. Zborowska dowiedziała się również, że 30 metrów od miejsca, w którym zaparkowała samochód, znajdował się parking. - Najważniejsze, że dziecko zdrowe, że pięknie rośnie. Także biorę na klatę swój baby brain [niewielkie zaburzenia koncentracji czy zaniki pamięci u kobiet w ciąży - przyp.red.] - skwitowała Zborowska.

Zofia Zborowska na InstagramieZofia Zborowska na Instagramie Fot. @zborowskazofia / Instagram

Zofia Zborowska nie korzysta z filtrów w mediach społecznościowych. "Przecież ja tak właśnie wyglądam"

Zofia Zborowska jest jedną z celebrytek, które pokazują się w naturalnej odsłonie. Jakiś czas temu aktorka wyznała, że nie używa już filtrów. Chce pokazywać rzeczywistość. - Zrezygnowałam z filtrów na Instagramie, bo, kurde, przecież ja tak właśnie wyglądam! Budzę się rano, mam podkrążone oczy, czasem mam syfa czy coś, mam rozszerzone naczynka. To jestem ja. Mąż się obok mnie budzi i nie ucieka. Ja też, jak patrzę w lustro, nie jestem przerażona. Dlaczego więc mam przedstawiać inną wersję siebie w mediach społecznościowych? - mówiła. ZOBACZ TEŻ: Zofia Zborowska żartuje z męża. Tego nagrania nie da się odzobaczyć

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.