Zofia Zborowska żartuje z męża. Tego nagrania nie da się odzobaczyć

Zofia Zborowska opublikowała na InstaStories nagranie, na którym żartuje z męża. Aktorka twierdzi, że Andrzej Wrona przypomina Borata. Na filmiku znalazła się również córka pary.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są szczęśliwym małżeństwem, które wychowuje urodzoną w zeszłym roku córkę Nadzieję. Cała trójka właśnie wystąpiła na okładce magazynu "Glamour". Aktorka jest na niej roześmiana i pełna energii. Fani uwielbiają Zborowską za poczucie humoru i dystans do samej siebie. W swoich mediach społecznościowych gwiazda znowu dała popis i udostępniła nagranie, na którym naśmiewa się z męża.

Zobacz wideo Zofia Zborowska zagrała w „Seks, miłość i pandemia" dla kasy?!

Magdalena CieleckaCielecka poświęciła się na rzecz roli i ścięła włosy. BARDZO krótko

Zofia Zborowska porównała męża do Borata

Zofia Zborowska jest bardzo aktywna na Instagramie. Jej konto śledzi aż 470 tys. użytkowników. Profil aktorki wyróżnia się tym, że na udostępnianych zdjęciach jest bardzo naturalna i spontaniczna. Teraz gwiazda opublikowała na wideo, na którym porównuje swojego męża do bohatera komedii Borata.

Muszę to nagrać. Jest i Borat!
Zobacz wideo Zofia Zborowska porównała męża do Borata

Andrzej Wrona na nagraniu najprawdopodobniej wraca z jazdy na rowerze. Mężczyzna ma na sobie strój kolarski, którego spodenki na szelki są uderzająco podobne do stroju Kazacha przemierzającego Amerykę. 

Andrzej WronaAndrzej Wrona instagram.com/ zborowskazofia

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zofia Zborowska pochwaliła się przestronnym ogrodem. Ma nawet własną szklarnię!

Na filmiku widać też dziecięcy wózek, w którym zapewne siedzi Nadzieja. Zofia Zborowska do tej pory nie upubliczniła wizerunku córki. Swego czasu powiedziała, że zdecyduje się na pokazanie jej twarzy, jak dziewczynka trochę podrośnie. 

Kendall Jenner i Monica BellucciKendall w kreacji Bellucci z 1997 roku? Prawie. Domaradzka dopatrzyła się podobieństwa

Więcej o: