Zofia Zborowska pochwaliła się przestronnym ogrodem. Ma nawet własną szklarnię!

Zofia Zborowska razem z rodziną mieszka w pięknym domu pod Warszawą. Wiemy już, jak wygląda dom w środku, teraz aktorka pokazała ogród.

Bądź na bieżąco. Więcej o gwiazdach polskiego show-biznesu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są małżeństwem od 2019 roku. Przed powiększeniem rodziny para mieszkała na warszawskim Mokotowie. W 2020 roku podjęli decyzję o przeprowadzce do znacznie większego lokum. Wybór padł na piękną willę pod Warszawą. Do dyspozycji mają ogromną przestrzeń z ogrodem, basenem i jacuzzi. Moment na przeprowadzkę był idealny, ponieważ w sierpniu 2021 małżeństwo powitało córeczkę Nadzieję. Z większego terenu z pewnością cieszy się również Wiesia, adoptowany pies pary. Wnętrze willi można podpatrzyć TUTAJ. Teraz przyglądamy się terenom zielonym wokół domu.

Zobacz wideo Zofia Zborowska miała Tindera i minęła się z Wroną! „Założyłam dla beki"

Zofia Zborowska pokazała ogród. To także hotel dla owadów  

Aktorka na InstaStories uchyliła rąbka tajemnicy. Pokazała, jak wygląda ogród przy willi. Znajdują się w nim szklarnia, dwa karmniki i hotel dla owadów, a także basen i jacuzzi. Do oranżerii prowadzi ścieżka z kamieni, a wokół terenu znajdują się liczne drzewa i krzewy. Można poczuć się, jak w tajemniczym ogrodzie. Ogromna działka to z pewnością królestwo Wiesi, która towarzyszyła aktorce podczas nagrywania relacji. 

Zborowska kocha naturę i dba o środowisko. Nikogo więc nie dziwi, że w jej ogrodzie można znaleźć karmniki dla ptaszków i pięciogwiazdkowy hotel dla owadów, z którego aktorka jest bardzo dumna. 

Ogród Zofii ZborowskiejOgród Zofii Zborowskiej Fot. @zborowskazofia

W ogrodzie Zborowskiej i Wrony jest także mały sad. Została posadzona grusza, która została ochrzczona "Glorią", a także okazała czereśnia.

Więcej zdjęć pięknego ogrodu Zofii Zborowskiej znajdziesz w galerii u góry.

Zofia Zborowska nie mieści się w ulubione spodnie: Mój kolejny celZborowska pokazała brzuch kilka miesięcy po porodzie. Wskoczyła w stare spodnie

Więcej o: