Iza Kuna pokazała córkę. Nadia ma już 28 lat i wyrosła na piękną kobietę

Iza Kuna w przeszłości często zabierała swoją córkę na salony. Nadia nawet próbowała swoich sił w modelingu, jednak po czasie zrezygnowała. Dziś ma 28 lat i zachwyca urodą, podobnie jak słynna mama.

Izabela Kuna, choć skończyła szkołę aktorską już w 1993 roku, na swój sukces długo pracowała. Zanim pojawiły się duże produkcje z jej udziałem, takie jak "Lejdis" czy "Barwy szczęścia", pracowała m.in. jako pogodynka w stacji Polsat. W wywiadach opowiadała jednak, że "kiepsko jej szło". Tę pracę zakończyła niedługo po tym, jak zaszła w ciążę. "Marna była ze mnie pogodynka. Moja wiedza meteorologiczna nie była imponująca. Musiałam wszystkiego się nauczyć. Szybko okazało się, że mam zbyt osobisty stosunek do pogody. A potem ciąża nie pozwoliła mi dalej pracować, więc nie zagrzałam tam długo miejsca" - mówiła Plejadzie.

Zobacz wideo Iza Kuna pokazała, jak tańczy na rurze. "Z jaką lekkością to robisz"

Izabela Kuna pokazała córkę. Nadia ma już 28 lat i wyrosła na piękną kobietę

Izabela Kuna związana była z aktorem Dariuszem Kurzelewskim, a owocem tej miłości jest córka Nadia, która jest oczkiem w głowie aktorki. Gwiazda "Lejdis" często zabierała córkę na salony, a jako nastolatka Nadia próbowała nawet swoich sił w modelingu. Ostatecznie jednak porzuciła te marzenia i raczej usunęła się w cień. Ostatnio Izabela Kuna, która jest dość aktywna w mediach społecznościowych pokazała zdjęcia z córką. Jak się okazało, 28-letnia Nadia wyrosła na piękną kobietę. Sami zobaczcie. 

Moja piękna córka

- podpisałą zdjęcie aktorka.

Iza Kuna pokazała córkę. Nadia ma już 28 lat i wyrosła na piękną kobietęIza Kuna pokazała córkę. Nadia ma już 28 lat i wyrosła na piękną kobietę Kuna pokazała piękną córkę fot. instagram.com/iza_kuna

Izabela Kuna płakała na pierwszym ślubie. "Ludzie myśleli, że ze szczęścia"

Izabela Kuna wychodziła za mąż dwukrotnie. Jak się okazało, pierwszy ślub jednak nie był dla niej do końca radosnym dniem. W rozmowie z "Wysokimi Obcasami" zdradziła, co było tego powodem. W wywiadzie udzielonym tygodnikowi mówiła, że jeszcze przed ceremonią była pełna wątpliwości.

Wysilałam się i za nic nie widziałam nas razem. Aż się popłakałam. Ludzie myśleli, że ze szczęścia. A ja nie mogłam sobie wyobrazić nas jako starych ludzi. No i się sprawdziło

- opowiadała.

Na szczęście aktorka niedługo później odnalazła szczęście u boku lekarza, Marka Modzelewskiego, z którym ma syna Stanisława. Przy nim ma zupełnie inne odczucia. "Z Markiem myślę często o tym, jak będziemy wyglądać za 20 lat, serio. To mnie wzrusza. Chciałabym go wtedy ciągle lubić" - dodała. Więcej zdjęć Izabeli Kuny znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.