Izabela Kuna zapozowała topless. Foremniak oniemiała. Nie tylko ona

Izabela Kuna pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej. Do nowej okładki "Wysokich Obcasów" zapozowała nago.

Izabela Kuna jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd polskiego show-biznesu. Na Instagramie dzieli się przemyśleniami na różne tematy, a oprócz tego zachęca fanów do uprawiania sportów. Sama rozpoczęła między innymi naukę tańca na rurze i chętnie chwali się efektami ciężkiej pracy nad sylwetką. Ostatnio odsłoniła niemal całe ciało, pozując do okładkowej sesji. 

Zobacz wideo Izabela Kuna o emocjach swojej bohaterki w filmie "Teściowie" [Popkultura Extra]

Izabela Kuna pozuje nago na okładce

Izabela Kuna ostatnio miała okazję uczestniczyć w sesji dla "Wysokich Obcasów Extra". Aktorka zapozowała, zakrywając piersi nogami, które trzymała skrzyżowane blisko ciała. Jedyną częścią stylizacji była szeroka marynarka. Na jej twarzy gościł szeroki uśmiech. 

Bardzo dziękuję wszystkim za możliwość wypowiedzenia się i rozebrania. Za niezwykłą sesję i za wywiad dotykający tego, co boli. Za waszą wrażliwość dziękuję i zapraszam do lektury - pisała Izabela Kuna.
 

Okładkowym zdjęciem Izabeli Kuny od razu zaczęli się zachwycać licznie zgromadzeni w komentarzach fani. Nie zabrakło kilku słów od Małgorzaty Foremniak, która oniemiała na widok koleżanki.

Kuna. Ty jesteś jak łuna, nie da się ciebie niczym zagasić. Może ewentualnie... szampanem! - zachwycała się Małgorzata Foremniak.
Jesteś niezwykła! Na okładce też. Im dłużej ci się przyglądam, tym bardziej podziwiam.
Pięknie, bosko i elegancko - czytamy w komentarzach.

Przy okazji wywiadu z redakcją "Wysokich Obcasów" Izabela Kuna miała okazję opowiedzieć o lęku przed starością, codziennych treningach. Wyznała również, że rozważałaby pójście pod nóż chirurga plastycznego, ale za bardzo się boi. Dla wyglądu jest w stanie zrobić wiele.

Gdyby była możliwa interwencja chirurgiczna z gwarancją skuteczności, to bym przezwyciężyła lęk i pewnie się jej poddała. Tylko że ja się bardzo boję. Żeby lepiej wyglądać, zrobię dla siebie prawie wszystko. Nie robię już takiego wrażenia na mężczyznach jak w przeszłości. Nie mogę się z tym pogodzić - wyznała Izabela Kuna w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".

Powyższy fragment powstał na podstawie materiału Wysokich Obcasów. Więcej na ten temat przeczytasz na wysokieobcasy.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.