Najpierw Lewandowska zszokowała odważną stylizacją. A teraz? Trochę jak... w sutannie

Anna Lewandowska pojawiła się na paryskim Fashion Weeku. Jej ostatnia stylizacja wywołała burzę. Kolejna jest już o wiele bardziej zachowawcza.

Anna Lewandowska lubi bawić się modą, a na jej Instagramie oprócz przepisów i treści dotyczących zdrowego trybu życia, pojawiają się też stylizacje. Tym razem trenerka ma pole do popisu, gdyż pojawiła się w Paryżu podczas Fashion Week. Pierwsza kreacja, którą zaprezentowała, spotkała się ze sporą krytyką ze strony obserwatorów. Miała na sobie skórzany zestaw z bardzo krótkimi szortami, pochodzący od duetu polskich projektantów MMC. Zarzuciła na niego brązowe futerko i do całości dobrała buty w stylu militarnym. Chociaż look był zgodny z trendami, wielu stwierdziło, że to "brak klasy". Teraz postawiła na całkowicie inną stylizację.

Zobacz wideo Lewandowska kupiła kiedyś batona od Lewandowskiej?

Anna Lewandowska cała na czarno na paryskim Fashion Weeku

Anna Lewandowska pokazała się czarnej, zabudowanej kreacji ze stójką z poszerzanymi ramionami i z kieszeniami na piersiach. Sukienka jest długa, niemal do samej ziemi i ma rozcięcie na dole. Z oznaczenia na Instagramie trenerki widzimy, że pochodzi z domu mody La Mania - żona Lewandowskiego chętnie promuje polskie marki za granicą. Trenerka dobrała do niej połyskujące buty na platformie i okulary przeciwsłoneczne marki Miu Miu - chociaż pogoda w Paryżu nie rozpieszczała.

Nawet w deszczowy dzień, to miasto ma swój niesamowity urok. Jeśli mieliście kiedyś okazję odwiedzić Paryż, dajcie znać, co zrobiło tu na was największe wrażenie! 

- pisała w poście. Fani chwalą stylizację "Lewej". "Pani Aniu, jest pani przepiękna", "Świetne okulary", "Nasza Ania w Paryżu - zupełnie jak modelka na wybiegu. Po prostu klasa" - komentują.

 

Stylistka o looku Anny Lewandowskiej

Strój Anny Lewandowskiej, który wzbudził kontrowersje, skomentowała w rozmowie z Plotkiem stylistka Róża Augustyniak. - Jestem na tak! Ania Lewandowska wygląda znakomicie w skórzanym komplecie i jednych z najmodniejszych butów ostatnich miesięcy. Dodatkowo trenerka połączyła niesamowicie modny brąz z czarnymi spodenkami - kto, jak nie osoba o tak wysportowanej sylwetce może bez wahania pozwolić sobie na taki look? Widać też, że Ania czuje się w stylizacji wygodnie, nie krępuje jej ruchów - oceniła.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.